Προς το περιεχόμενο

Νεο συνταξιοδοτικο που να βρώ διαταγματα-νομοθεσίες κτλ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω για τον πατέρα μ επειδή πέφτει σε μια ειδικη νομοθεσια με αναπηρο μελος οικογένειας και θελω να δω τι προαπαιτείται για συνταξιοδότηση.Αν δηλαδη δικαιούνται συνταξη για το λόγο αυτό.

 

Εψαξα λίγο στο υπουργείο αλλα δεν βρήκα άκρη μηπως έχετε ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ που το αναφερω αλλα μονο και μονο λογω ισης αντιμετωπισης ολων και επειδη εχουμε κραξει απειρα καινουργια μελη που ρωτανε για τη πιστωτικη τους καρτα, την τραπεζα τους κ.λ.π στο λαθος μερος, μηπως και η δικια σου ερωτηση εμπιπτει στην εν λογω κατηγορια?

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να το βάλω ρε τελεcountry αφού έψαξα κ δεν βρήκα τπτς.Εδω γύρω συχνάζω κ δεν ξέρω άλλο φόρουμ που να έχει τέτοια θέματα κ το ρίξα.

 

Εδω ειναι περι ανέμων κ υδατανθράκων όμως κ βρίσκεις 1000 άσχετα με μουσική κ τεχνολογία.Δες κι άλλα θέματα τελείως άσχετα, οχι τπτ αλλο αλλα για να μην λες.Εσεις οι κερκυραίοι έχετε γλώσσα οχιάς με δηλητήριο ναούμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

It's ok δαχτυλέρο μου. Μη μου στενοχωριέσαι.

To περι ανέμων... γι αυτό είναι.

Προς διευκρίνιση πάντως, είναι όντως διαφορετικό να γραφτεί κάτι τέτοιο από ενεργό μέλος σε όλο το φόρουμ, από το να γραφτεί από ένα νέο μέλος που μπορεί να έχει παρεξηγήσει το ποιόν του site.

Επίσης 'οταν γίνεται χωρίς εμμονή σε συγκεκριμένη θεματολογία.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου