Προς το περιεχόμενο

Ανορθογραφα posts


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

 

 

Μη μιλήσω για μεγαθήρια της σύγχρονης ελληνικής μουσικής όπως Ζαμπέτας, Τσιτσάνης, Χατζιδάκις, Θεοδωράκης, Σαββόπουλος και νεότερους (Αλκίνοος, Μάλαμας, Περίδης, Παπάζογλου, Θαλασσινός κλπ κλπ).

 

 

 

 

 

Το σύνολο των έργων των παραπάνω είναι ζήτημα να προσεγγίζει σε καλλιτεχνική αξία αλλά και πωλήσεις έναν δίσκο όπως π.χ. το dark side of the moon. Για να μη μιλήσουμε για τα πραγματικά μεγαθήρια όπως ο Beethoven και ο Mozart.

 

...και ο Ψαραντώνης...

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 245
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάντως ο evris λέει την αλήθεια, ιδού και η απόδειξις:

 

evris.jpg

 

Όπως και να το κάνουμε, το noiz είναι γκάβλα όμως.

 

noiz-gkavla.jpg

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά please, αν μπορεί ας βάλει κάποιος τους 3 λεξαρίθμους μου  (  ΓΑΜΑΝΟΣ, ΜΑΝΩΛΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) να καταλάβετε όλοι ότι δεν είμαι ο Λιακόπουλος αλλά ο ΔΙΑΣ που μίλησε ο ίδιος . Το παλεύω πολλή ώρα και δε μου κάθεται.Εκέι στον Όλυμπο δεν επισυνάπταμε και τίποτα .

 

Deadendmind, (εξακολουθώ να μην βλέπω γελάκια) εσύ να προσέχεις σε ποιον μιλάς  ;D ;D ;D ;D ;D. Την έχω 25 (ηλικία) . Ειμαι ο ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΝΙΝΤΖΑ, η Σελήνη (το χαζό που ήσελε χόχο στη Λάμψη ) και πολλά άλλα...  Ο τρισυπόστατος ΓΑΜΑΝΟΣ, ΜΑΝΩΛΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ι CAN ONLY SHOW YOU THE DOOR, NEO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεος με τους λεξαριθμους ;D.....εβαλα νικος και μεσα στις καϊλες που μου εβγαλε ηταν και η λεξη μπλιμπλικι....λετε στο βγαλει στο επιθετο μου και νομπακια? :P

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου