Προς το περιεχόμενο

2ο Noiz online jam


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακαλούνται όσοι έχουν γράψει με tonelab να μην κάνουν το κόπο να στείλουν, δε θα μολύνω τα trendy αναλογικά μου συστήματα με τις ψηφιακές απομιμήσεις 8) ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 271
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρακαλούνται όσοι έχουν γράψει με tonelab να μην κάνουν το κόπο να στείλουν, δε θα μολύνω τα trendy αναλογικά μου συστήματα με τις ψηφιακές απομιμήσεις 8) ;D ;D

 

XAXAXAXAXA!!! ;D ;D ;D ;D

Πάρτε τα! Αφού τα θέλατε...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλούνται όσοι έχουν γράψει με tonelab να μην κάνουν το κόπο να στείλουν, δε θα μολύνω τα trendy αναλογικά μου συστήματα με τις ψηφιακές απομιμήσεις 8) ;D ;D

 

:D :D :D :D :D :D

έκανα λάθος, δεν έπαιξα με tonelab, ενοούσα το Ronelab, είναι ενα καινούργιο μηχάνημα.... δεν το ξέρετε...? όχι, όχι tonelab!!!

:D :D :D :D :D :D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα μαγκες,

εριξα κι εγω τον οβολο μου με την Bonelab καθοτι ειμαι εχθρος της "ακατανομαστης"  ;D

 

Το τι χρησιμοποιησα μετα τα ... αποκαλυπτηρια  ;D

 

Οπως παντα ειναι one take, first take και ΠΑΝΤΑ επηρεασμενος απο τον μεντορα μου Ιαπωνα OTIKATSEI HOSE.

Χρησιμοποιησα εδω την αγαπημενη μου Gibson Les Paul custom original 1978 "μπριζολα" (φωτο) επηρεασμενος απο το thread για τον ηχο της Les Paul

 

 

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ινε μούφα το γουά τις τονελαμπ

 

Μούφα είναι το wah στις T*****b τελευταίας γενιάς.

Ο playloud (όπως κι εγώ) έχει vintage T*****b, hand-programmed και με specialy-compiled κώδικα στα FPGAs της, από τα ίδια τα χεράκια του James Vox.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα αρχισες τις πιπες πάλι.Αφού είπαμε οτι το μικροτζίπ του τζέμις βόξ στους 3569 μεγακύκλους μουντόνει.Παρε κ συ μπέχριγκερ χέλ μπεμπυ NOW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To cry baby το χρησιμοποιαω ως σολα (κι ΟΧΙ ΣΤΑ σολα) γιατι μ εχουν λιοσει οι πατοι μ δω μεσα ναουμ. Ξυποληταριο κι ετσ. Η μπλουζα παραλλαγη ειναι απο σπονσορς. Αυτη ειν απ το περιοδικο "Κυνηγι". Μι σπονσοραρουν φυσυγγια για την ζωνη μ. Χεβι μεταλ ρουλζ

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου