Προς το περιεχόμενο

2ο Noiz online jam


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να και το δικο μου , βεβαια δεν την εχω την ταχυτητα του κομματιου και ολο το παιξιμο κουναει σαν βαρκα  :P . Elavd την επομενη φορα βρες κανενα στα 60 bpm για να μην παιζουμε με την ψυχη στο στομα. ;D

 

 

 

Το κανονικο στο εστειλα πμ στον flea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 271
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ψόφια πράγματα πάντως, μέχρι τώρα έχω λάβει μόνο 4 συμμετοχές με π.μ..... ::)

 

...εγω που το εριξα στο θρεντ, ειμαι μεσα?  ???

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι ειναι στα 125 σπαστικα bpm το κομματι

 

επισης αυτο το κολπο με μικρη 3η - μεγαλη τριτη (SIb - Si ) και με το ντο , το κανει περιοριστικο μελωδικα (σ εμενα) ...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κομματι ειναι ιδιαίτερο σιγουρα κ δεν είναι τόσο ευκολο όσο το άλλο, αλλα οποιος θέλει το δουλεύει δεν υπάρχει κανενα κολλημα πάνω σ'αυτο.

 

Οπως λέει ο less40 το να τζαμάρεις στο πισι κ να περιμένεις την, ας πούμε, απάντηση ενός άλλου παιχτη είναι μια εμπειρία.Το να έχεις 1 λεπτο σε ενα ακόρντο κ χωρίς αλλα όργανα να γεμίζουν κ να αλλάζει το μοτίβο είναι κι αυτο εμπειρία-πρόκληση.

Τέτοιες ευκαιρίες μας δίνονται για να γινόμαστε κ καλύτεροι που λέει ο λόγος, γι' αυτο προσπαθήστε όλοι χωρίς δικαιολογίες κ κόλπα κ ότι βγεί.Ουτως η άλλος εγώ θα τον πάρω τον φέντερ πάλι οπότε μην αγχώνεστε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγραψα μια αηδία και εγώ, για να γεμίζουν οι συμμετοχές.

Εννοείται την έστειλα κατευθείαν στον flea,όσο λιγότεροι την ακούσουν τόσο το καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελειωσαν οι πανελληνιες?

 

 

Ναι παναθεμά τες, ευτυχώς καλά πήγα (να βγουν και τα αποτελέσματα να δούμε)

Τη τρίτη δίνουμε και το τελευταίο ενδοσχολικό (Αρχαία) και μετά καρφωτός ωδείο για εξετάσεις (να δω τι θα καταφέρω να παίξω βέβαια...)

 

 

Προς fleamail : αν προλάβω σήμερα το απόγευμα ή αυριο το πρωί θα γράψω κάτι καλύτερο, otherwise θα μείνουμε με αυτό που σου έστειλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου