Προς το περιεχόμενο

λάδι ταστιέρας-καποτάστο-SMS και τι'ναι ο άνθρωπος


ikon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ω κύριε Φωκά, πάρτε εμένα εγώ βάζω 7 κουταλίτσες! Elavd όχι δεν σηκώνουν ούτε τα τηλέφωνα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε συ fleamail λες να πήραν τα λεφτά και την έκαναν για Χονολουλού??? (Θυμήθηκα τώρα τον Μανώλη το Μανάβη από τη Φρουτοπία - ΑΣΧΕΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ :lol: :lol: )

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Θυμήθηκα τώρα τον Μανώλη το Μανάβη από τη Φρουτοπία - ΑΣΧΕΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ :lol: :lol: )

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ε όχι και άσχετο! προσβάλεις το κύρος αυτού του topic! Μπα το καλό είναι ότι δεν μου χρέωσαν την κάρτα ακόμα. Αν δεν έχω απάντηση μέχρι δευτέρα βλέπω να βάζω πλώρη για Musik Produktiv...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι ακόμα σχετικό/άσχετο για το Θωμά.

 

Έχετε το νου σας για spyware που μπορεί να φορτώνεται από το site του! Πράγμα που μπορεί να μη το γνωρίζει ή ίσως αυτός είναι ο λόγος για τα down του server. Το έχω διασταυρώσει και δεν προέρχεται από κάπου αλλού.

 

Λοιπόν, ο γιατρός προτείνει:

 

1) Κατεβάστε το Adware και ψάξτε για μαμούνια. Συνήθως δεν μπορεί να τα σκοτώσει, πηγαίνεται με το χέρι και σβήστε τα μόνοι σας (από το δίσκο και τη registry).

 

2) Τρέξτε ένα καλό αντιβιωτικό και βάλτε να κάνει search για "extended threats" (δηλαδή spyware και malware). Όπως παραπάνω μετά, αν και τα περισσότερα (Norton, McAffee, etc) σκοτώνουν τα μαμούνια αλύπητα.

 

3) Επαναλάβατε τρις ημερησίως, μέχρι να μη βρίσκετε κανένα μαμούνι στο PC σας.

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα είχα την απορία τι είναι αυτή η registry και γιατί γεμίζει και κολλάει το pc και γιατί δεν υπάρχει κάποια αυτόματη λειτουργία όπως το disk cleanup για να την καθαρίζει...επίσης απεγκατάστησα ένα πρόγραμμα και στο add remove programes υπάρχει ακόμα..πως θα το ξεφορτωθώ και απο εκεί...? επίσης πόσα απίδια πιάνει ο σάκος και γιατί το τυρί δεν πάει με το ψάρι...?

επίσης πώς γίνεται το κόλπο που κάνετε μια λέξη link σε κάποια άλλη σελίδα/site? και τέλος τέχνη για την τέχνη ή τέχνη για τον άνθρωπο και τι θα προτιμούσατε την belluci ή το στόκ του thomann?....πάω να παραγγείλω κάτι να φάω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα είχα την απορία τι είναι αυτή η registry και γιατί γεμίζει και κολλάει το pc και γιατί δεν υπάρχει κάποια αυτόματη λειτουργία όπως το disk cleanup για να την καθαρίζει...επίσης απεγκατάστησα ένα πρόγραμμα και στο add remove programes υπάρχει ακόμα..πως θα το ξεφορτωθώ και απο εκεί...? επίσης πόσα απίδια πιάνει ο σάκος και γιατί το τυρί δεν πάει με το ψάρι...?

επίσης πώς γίνεται το κόλπο που κάνετε μια λέξη link σε κάποια άλλη σελίδα/site? και τέλος τέχνη για την τέχνη ή τέχνη για τον άνθρωπο και τι θα προτιμούσατε την belluci ή το στόκ του thomann?....πάω να παραγγείλω κάτι να φάω....

Για να καθαρίζεις τη registry υπάρχουν κάποια προγράμματα που κάνουν αυτοματοποιημένη διαδικασία καθαρισμού, forced uninstalling (για τα προγράμματα που σου έχουν κάνει ...αρμένικη βίζιτα στο pc σου):lol: ) κα. Ένα πολύ καλό που χρησιμοποιώ τελευταία είναι το Advanced Unistaller.

 

Για να κάνεις link μια λέξη κάνεις το εξής:

 [url=www.google.com]test[/url]

 

Σχετικά με το δίλλημα: ΧΑΛΑΡΑ THOMANN!!!! (προτείνω να γίνει poll) :lol:

 

Nα προτείνω pizza? Τυρί, γαλοπούλα, πιπεριά, μανιτάρια και φρέσκια ντομάτα. Καλή όρεξη!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί το τυρί δεν πάει με το ψάρι...?

Σολωμό με gouda δεν έχεις φάει ποτέ;... (και με φρυγανισμένο ψωμί και λευκό κρασί... Πάλι πείνασα! :P )

url=http://www.soundclick.com/akisk]Akis K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξυ εγω τα πινω σπιτι για να παω μεθυσμενος στο club αφου κατεληξα οτι για ...να τα λεω στα πιπινακια μονο ετσι κανω δουλεια καλως ή κακος...οταν ειμαι normal ειμαι ντροπαλουλης...για να δουμε πως θα παει και η σημερινη βραδια... :roll:

Υ.Γ.εχω φορεσει ηδη την ...πολεμικη μου στολη=στολη του ninja

σε καμια ωρα αναχωρω.συγχρονιστε τα ρολογια σας 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ.εχω φορεσει ηδη την ...πολεμικη μου στολη=στολη του ninja

Είπαμε' date=' να [i']χτυπήσεις[/i] γκόμενα, αλλά εσύ το πήρες πολύ σοβαρά!

url=http://www.soundclick.com/akisk]Akis K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου