Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα στο Real Guitar


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα καταρχην θα ηθελα να σας καλημερισω και να ζητησω βοηθεια για το real guitar 2 ,για ποιο λογο οταν κανω τις ρυθμισεις το volume ειναι ακριβως στη μεση και μολις  πατησω σταρτ στο cubase τοτε to volume του real guitar ανεβαινει τερμα με αποτελεσμα να ακουγετε χαλια ενα χρατσ χταρτ απο τα μονιτορ???  ειχε κανεις το ιδιο προβλημα?

 

και κατι δευτερο  εκανα το addictive drums update και μου βγηκε ενα παραθυρακι να βαλω ξανα serial αλλα αυτο που εχω δε ταιριαζει , το προγραμμα δεν ειναι demo αν μπορει να βοηθισει κανεις πριβε ,εχει καλως .

καλο μεσημερι.

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διορθώθηκε. Άλλη φορά να προσέχουμε που τα ανοίγουμε τα θέματα

 

Το addictive drums είναι γνήσιο, ή προσπάθησες να κάνεις update σε σπασμένο;  :o

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη  το ποντικι πηγε καταλαθος στις αγγελειες ..

 

Αρκετα τραγική δικαιολογια.Παρόλα αυτά να απαντήσω οτι τα προβλήματα που χεις είναι λόγω σπασμένων προγραμμάτων.Κ ειδικά στο realguitar 2 σίγουρα.Εχω κ γω απειρα προβλήματα με δαυτο σε συνδιασμό με το fl studio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα καταρχην θα ηθελα να σας καλημερισω και να ζητησω βοηθεια για το real guitar 2 ,για ποιο λογο οταν κανω τις ρυθμισεις το volume ειναι ακριβως στη μεση και μολις  πατησω σταρτ στο cubase τοτε to volume του real guitar ανεβαινει τερμα με αποτελεσμα να ακουγετε χαλια ενα χρατσ χταρτ απο τα μονιτορ???  ειχε κανεις το ιδιο προβλημα?

 

Το πιό πιθανό είναι στο midi track να έχεις Volume controler και όταν ξεκινάει το Cubase διαβάζει τον controler και το Volume ανεβαίνει τέρμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που επεμβαίνω αλλά μην λέμε ότι θέλουμε. Πως είναι δυνατόν να είναι το πρόβλημα στο πειρατικό όταν το μόνο που έχει είναι serial??? Να πω ότι ήταν crack πάει στο διαο..

Κατα τα αλλα το real guitar ειναι τοπ και αξίζει να το αγοράσεις πέρα για πέρα. Απλά το λέω για να είμαστε ειλικρινείς.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tugito άλλο το guitarig κ άλλο το real guitar.Το δεύτερο όντως είναι σπασμένο κ κυκλοφορεί με σπασμένο .exe ετοιμα όλα.Ενα setup κ παίζεις.

 

Οσο για το θεμα "παιρνω demo κ του βάζω serial και όλα ok" αλλα έχω ακούσει εδώ.Τα demo-shareware κ αντιστοιχα που βγαίνουν με τέτοια ταμπέλα κ τα κάνει full στην πορεία έχουν προβλήματα γι' αυτο είναι κ λίγα αυτά κ οι περιπτώσεις που κάποιος θα αγοράσει απλά μέσω ίντερνετ το κλειδι για να το βάλει.Συνήθως αγοραζουμε όλο το πακέτο με το κουτάκι κ τα συναφή.Εκει διαφέρουν εκτος απ τα "χαρτια" κ τα αρχεία.Δεν το λέω με σιγουρια 100% αλλα εχω κ γω τα στοιχεία μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο που μπορω να το κοιταξω και να το ρυθμισω αυτο?

ευχαριστω πολυ.

 

Άνοιξε τον List editor στο midi track που είναι το real guitar και θα δεις τους controlres. Απλά επέλεξε και delete ότι δεν σε ενδιαφέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου