Προς το περιεχόμενο

In ear monitoring..... Τι να πάρω;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν τα εχω ακουσει γι αυτο σου ειπα το 600 η το 700

Κοιτα νομιζω οτι πρεπει να κανεις τον κοπο να τα δεις απο κοντα

 

2000ευρο το 700 :o

 

Δες και τα μπεγιερ

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως θα τα ακούσω κ από κοντά, αλλά ήθελα να δω μήπως ξέρατε κ τίποτα, γιατί ντάξει, άλλο το να ακούσεις κάτι σε demo περιβάλλον κ άλλο κάποιος να έχει φάει 100 ώρες σε real world use ;) Thanks a lot πάντως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλά ρε παίδες, κανείς δε χρησιμοποιεί IEM??? :(

 

 

Ξέρουμε μήπως κάτι για τα Audio Technica? Πέραν του ότι μου είναι πολύ συμπαθής εταιρία, έχουν το εκπληκτικό feature να στέλνουν ξεχωριστά τα κανάλια, και να ρυθμίζεις το mix ανάμεσά τους πάνω από το bodypack σου, που σημαίνει ότι μπορεί με τον ίδιο πομπό να βολευτούν 3-4 μουσικοί! ;) Έχετε κάποια ιδέα για το κατά πόσο αξίζουν, αξιοπιστία, ποιότητα κατασκευής, ποιότητα ήχου κλπ;;; Λέγονται Μ2 και Μ3, και στο budget μου βρίσκεται το Μ2.....

 

Thanks ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα για τα Ultimate Ears...Αν και ανεβαίνει λίγο το budget παραμένουν κατα την άποψη μου τα καλύτερα της αγοράς  ;)

 

+1

Τα έχω δοκιμάσει και είναι σούπερ.

Αλλά αρκετά ψηλά σε τιμή (γύρω στο χιλιάρικο και το καλούπι extra)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να πας και σε λίγο πιο χαμηλά όχι τα UE-7. Κοίτα για τα UE-5 και πάντα από εξωτερικό...Και τα Shure λένε αρκετά. Εξαρτάται που θες να το πας το budget. 

Είναι ακουστικά για μια ζωή. Και δη όταν τα φοράνε κιθαρίστες όπως ο Petrucci που έχουν απαιτήσεις τρελές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου