Προς το περιεχόμενο

Framus tone test


Progduct

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια θολουρα ακουω η οποια νομιζω οτι οφειλεται στην ηχογραφηση και οχι στην κιθαρα.καλη ιδεα ειναι να βρεις τη σωστη κλιμακα ετσι ωστε να μας κανεις το ακουσμα πιο ευχαριστο 8) πχ καπως ετσι:

 

maze μπορεις να μας πεις και με τι παιζεις στο clip?  :)

πολυ ωραιο παιξιμο και ηχο!!!

welldone!

 

Το γράφει στο πρώτο πόστ ;)

 

Γαμάτο κλιπάκι!!!

Να ρωτήσω εγώ τώρα γιατί έχω και εγώ τον XXX.Τον ήχο αυτόν τον επιδίωξες;;Εννοώ ότι επίτηδες δεν έχεις πρίμα στον ήχο σου;;;Γιατί εγώ αντιμετωπίζω ένα θέμα έλειψεις ευκρίνιας με τον εν λόγω ενισχυτη

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε Janick,ναι τον επιδιωξα αυτον τον ηχο γιατι κατ εμε εχει πολλα παραπανω πριμα απ οσα χρειαζομαι.Γενικα μ αρεσει ο πιο smooth ηχος. Ισως στην ηχογραφηση να ηταν λιγο παρακατω απ οσο τα κοβω συνηθως αλλα αν τον ακουσεις σε προβα,ξυνει αρκετα. Ισως παλι να ειναι τα αυτια μου,ισως η καμπινα,παντως δεν εχω καποιο προβλημα ευκρινιας.

Another perfect day

And I will hide away...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,στο crunch καναλι,τα πριμα τα ειχα στο 2, μεσαια στο 5 ,μπασσα στο 6 ,το master τερμα και το volume του καναλιου στην μεση,στο 5. Και το switchaΚι απο πισω στην μεσαια θεση. εμ...αυτα!  :)

Another perfect day

And I will hide away...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου