Προς το περιεχόμενο

Apache!


kwstas79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χάρμα οφθαλμών, θαυμάστε ενορχήστρωση, θαυμάστε κίνηση, θαυμάστε χάρη, θαυμάστε τσαχπινιάρικη χορογραφία, θαυμάστε ένα Gibson Ripper στην γωνία.

 

http://www.youtube.com/watch?v=GFGzGfym-7Y

 

Βέβαια, για τους βαριά άρρωστους, υπάρχει και η καρασπάνια φλιπ σαιντ χιτ σινγκλ έκδοση.

 

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σπάνε τα παιδιά, ούτε ο Τόλης Τσιμογιάννης τόση χάρη... ;D

 

Υ.Γ. Πως φαίνεται ο geek... Όταν διάβασα τον τίτλο του thread, το μυαλό μου πήγε κατευθείαν εδώ... :-[

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Πως φαίνεται ο geek... Όταν διάβασα τον τίτλο του thread, το μυαλό μου πήγε κατευθείαν εδώ... :-[

Και εγώ για αυτό το κοίταξα το thread, νομίζοντας οτι θα μιλάμε για το Apache που εννοείς.

 

Βέβαια, για τους βαριά άρρωστους, υπάρχει και η καρασπάνια φλιπ σαιντ χιτ σινγκλ έκδοση.

 

 

Καλά μιλάμε έσκασα στα γέλια. Κάποια σημεία κολλάνε απίστευτα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υ.Γ. Πως φαίνεται ο geek... Όταν διάβασα τον τίτλο του thread, το μυαλό μου πήγε κατευθείαν εδώ... :-[

 

 

 

Όι-όι-όι.... Μια απ'τα ίδια κι εδώ... Κάποιοι θέλουν αποτοξίνωση μου φαίνεται...

 

 

Επίσης, στη λέξη Cherokee δεν πάει το μυαλό μου στα γνωστά τζιπ, ούτε στο Λούκι-Λουκ, αλλά κάπου... αλλού...  :-[ :-[ Είμαι καλά γιατρέ? Kwsta? ANTOUAN?  :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου