Προς το περιεχόμενο

Logic Studio - Αναζήτηση Βοήθειας


theopas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που είπε ο lambrosgg, είναι ότι στην τιμή που προσφέρεται το Logic, περιλαμβάνει υπερβολικά πολλά καλλούδια και είναι χρήσιμο να το αγοράσει κανείς προκειμένου να έχει την απαραίτητη τεχνική υποστήριξη και πρόσβαση στις οδηγίες χρήσης.

 

Αυτός ο ισχυρισμός είναι πέρα για πέρα σωστός. Δεν είναι ηθικολογία, αλλά ένα γεγονός που μπορεί να διασταυρώσει ο καθένας.

 

Τώρα, οι λοιπές αναφορές σε πειρατικό λογισμικό (και οι φαντασιόπληκτες αιτιάσεις για την ύπαρξη του), όπως ξέρετε δεν επιτρέπονται στο noiz για νομικούς λόγους.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οι νομικοι λογοι εστιαζοντ στην απαγορευση διακηνησης πειρατικων σοφτς η' στον αν επιτρεπετε να μιλαμε για αυτο το θεμα η' οχι?

 

Μέσα από ένα φόρουμ μόνο να μιλάμε μπορούμε.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Warpie, δεν έχω τίποτα νόμιμο στον υπολογιστή μου.

 

Είσαι στο νόιζ όμως, όχι σπίτι σου. Συμορφώνεσαι με τους κανονισμούς του φόρουμ αν θες να συμμετέχεις.

Το αν θα πειρατέψει κανείς φυσικά είναι η επιλογή του εφόσον αποδέχεται το ρίσκο κλπ κλπ.

 

Ηρέμισε λίγο, δεν νομίζω να σε έχουνε παραγιό ούτε οι επαγγελματίες, ούτε αυτοί που φτιάξανε το κινγκ κονγκ για να ξέρεις τί έχει ο καθένας στον υπολογιστή του.

 

 

Δεν ηθικολογώ, ούτε κρύβομαι πίσω απο το δάχτυλό μου, σέβομαι τον χώρο που με φιλοξενεί και συμορφώνομαι με τους κανονισμούς του για να μην αντιμετωπίσει ποτέ νομικά ή και ηθικά προβλήματα το noiz.

 

Όποτε θέλεις έλα σπίτι μου να σου δώσω και τα mp3 μου και τα σπασμένα μου. Εδω μέσα όμως μόκο.

 

 

 

eye επίτηδες συμφωνείς μαζί μου τελευταία ή έτυχε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Warpie, δεν έχω τίποτα νόμιμο στον υπολογιστή μου

 

και γιατι εβαλες χερι στον theopas? Μηπως επειδη τα λετε στο noiz και οχι στο σπιτι σου??  ;)

 

Ηρέμισε λίγο, δεν νομίζω να σε έχουνε παραγιό ούτε οι επαγγελματίες, ούτε αυτοί που φτιάξανε το κινγκ κονγκ για να ξέρεις τί έχει ο καθένας στον υπολογιστή του.

 

οπως ακριβως το 'πες. Δε νομιζεις....  ;)  μπορω να σου δωσω και αλλα παραδειγματα αν θες.

 

 

σέβομαι τον χώρο που με φιλοξενεί και συμορφώνομαι με τους κανονισμούς του για να μην αντιμετωπίσει ποτέ νομικά ή και ηθικά προβλήματα το noiz.

 

συμφωνω απολυτα, δε νομιζω ομως ουτε οτι εθιξα, ουτε οτι προκαλεσα νομικα προβληματα. Δε προετρεψα αλλωστε κανεναν..

αν το εκανα ζητω συγνωμη (στο noiz, μη μπερδευεσαι)...

 

 

Εδω μέσα όμως μόκο.

 

μοκο να λες στους συμμαθητες σου στο σχολειο....

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατι εβαλες χερι στον theopas? Μηπως επειδη τα λετε στο noiz και οχι στο σπιτι σου??  ;)

 

Ακριβώς.

 

οπως ακριβως το 'πες. Δε νομιζεις....  ;)  μπορω να σου δωσω και αλλα παραδειγματα αν θες.

 

Παραδείγματα έχω και εγώ. Αποδείξεις έχεις?

 

συμφωνω απολυτα, δε νομιζω ομως ουτε οτι εθιξα, ουτε οτι προκαλεσα νομικα προβληματα. Δε προετρεψα αλλωστε κανεναν..

αν το εκανα ζητω συγνωμη (στο noiz, μη μπερδευεσαι)...

 

Δεν προέτρεψες, απλώς δείχνεις ότι δεν είναι κακο...

 

μοκο να λες στους συμμαθητες σου στο σχολειο....

 

Εχω τελειώσει το σχολείο εδώ και 3 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Warpie, δεν έχω τίποτα νόμιμο στον υπολογιστή μου.

και γιατι εβαλες χερι στον theopas? Μηπως επειδη τα λετε στο noiz και οχι στο σπιτι σου?? 

 

Ακριβώς.

Δεν ηθικολογώ, ούτε κρύβομαι πίσω απο το δάχτυλό μου,

 

μονο σου μπερδευεσαι και πεφτεις σε αντιφασεις....  ;D

 

Παραδείγματα έχω και εγώ. Αποδείξεις έχεις?

 

εχω και αποδειξεις αν θες αλλα δε νομιζω να χρειαζονται. Και εφοσον εχεις και συ παραδειγματα γιατι αμφισωιτεις τα οσα ειπα περι νουεδο??

 

Δεν προέτρεψες, απλώς δείχνεις ότι δεν είναι κακο...

 

βλεπε παραπανω, μην επαναλαμβανόμαστε...

 

Εχω τελειώσει το σχολείο εδώ και 3 χρόνια.

 

για το μοκο και μονο, οφειλεις μια συγνωμη, που να σου πω την αληθεια ψιλοχεστηκα και αν δε τη ζητησεις...

 

φιλικα (παντα)

w.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης θελω να ζητησω συγνωμη απ τους αλλους users γιατι δεν ειναι υποχρεωμενοι να διαβαζουν τις βλακειες μας. Αν θες μπορουμε να το σθζητησουμε σε προσωπικο επιπεδο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

επισης θελω να ζητησω συγνωμη απ τους αλλους users γιατι δεν ειναι υποχρεωμενοι να διαβαζουν τις βλακειες μας. Αν θες μπορουμε να το σθζητησουμε σε προσωπικο επιπεδο..

 

Δόξα σοι ο Θεός ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου