Προς το περιεχόμενο

H μονικα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άν το γατάκι είναι τελείως λευκό, κάνε ένα τεστ για να διαπιστώσεις αν ακούει πράγματα...

 

Πολλά ολόλευκα γατάκια γεννιούνται δυστυχώς χωρίς ακοή..

(υπάρχει έλλειψη μιας μεμβράνης στο εσωτερικό του αυτιού...)

 

Όντως. Είχα ένα γάτο κάτασπρο με μπλε ματάρες όταν ήμουν μικρός και επειδή δεν άκουγε τον πάτησε αυτοκίνητο.  :'( :'( :'(

 

Κουκλί πάντως, να το προσέχεις και να μην το κακομαθαίνεις γιατί θα περάσεις άσχημα!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ειναι ενα κομματι μαονι με 2 κομματια φιλετο κελεμπεκι. Προφιλ λεπτο και κλειδια λοκ για να μπισταει περισοτερο πανω στον τουιν.

 

Καλή φάση ρε μαν. Αλλά το mint pickguard τη χαλάει λίγο...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

blueslick θα μαθεις οταν μεγαλωσεις. ;D

 

εαν προλαβω γιατι ειμαι ναρκοτικακιας χαχαχαχαχαχα

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Λαμπρο αυτο που μου αρεσει στις γατες ειναι πως δεν εχει κακομαθαινω-καλομαθαινω και τα λοιπα. Οπως ειναι ειναι, δεν μπορεις να κανεις κατι για αυτο. Δεν μαθαινουν με ξυλο, αντιθετα με τους σκυλους. Το πολυ πολυ να σου μουτρωσει 2 μερες .. ;D

 

-Longshadow: Ηθελα κατι βινταζ για πιο μπλουζ φαση

 

-Εαρεντιλ λεω να της βαλω μαυρο βακελιτη pickguard

 

-Σακης: lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεθαίνω!!! Πώς ομόρφυνε το Νόιζ ξαφνικά (όχι, δεν κάνω πλάκα...)

 

 

Αν μάλιστα της πάρεις μια Τονλάμπ και την πας και σε ωδείο...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ας είμαι ο φυσιολογικός της παρέας...:

 

Να σου ζήσει βρε! Να περάσετε καλά και να έχετε χαρές μεταξύ σας... να το έχεις σα... γατάκι σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bloody, επιβαρυνεις την θεση σου. ;D

 

Ευχαριστω παιδια! Εχω χαζεψει τελειως μια βδομαδα τωρα. Το βρηκα σε αθλιο χαλι (φροντισε για αυτο ο γαμημενος που το πεταξε) με πνευμονια, χλαμυδια, σκουλικια, ωτιτιδα, ασιτεια, αφυδατωση και ρινιτιδα. Ευτυχως γλυτωσε και εχει 2 μερες που εχει αρχισει να συνερχεται. Ειναι εναμιση μηνος περιπου και ενω ηταν πολυ νωχελικη και χουρχουριαρικη ολον τον καιρο, εχει μια μερα τωρα που ειναι στην τσιτα. Τρεχει περα δωθε, κυνηγαει...την ουρα της, χοροπηδαει, σαβουρωνεται. Αφασια σκετη, Μαλλον τα πολλα φαρμακα την πειραξαν! (ελπιζω δηλαδη γιατι αν μου μεινει ετσι δεν θα την παλεψω ;D) Κανενας με... παρομοια εμπειρια;; ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και δεν εκπαιδεύεται το γατί. Είναι ελεύθερο ζώο. Ό,τι θέλει θα κάνει. Αλλα μερικά στοιχειώδη πράγματα (κακάκια στην άμμο, όχι στις γλάστρες και στο τραπέζι) μπορεί να τα μάθει σιγά σιγά.

 

Όντως φαίνεται ταλαιπωρημένο.

 

Έτσι θα σου κάνει τώρα που είναι μικρή. Μετά θα ηρεμίσει κάπως και θα αρχίσει το κηνύγι γαμπρών εκτός σπιτιού!

 

΄Άντε να την παντρέψεις με ένα καλό γάτο σαν τον Κομπειν να ζήσει ευτυχισμένη...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

΄Άντε να την παντρέψεις με ένα καλό γάτο σαν τον Κομπειν να ζήσει ευτυχισμένη...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

να μπλεξει ρε με ναρκωτικακια?

χαχαχαχα

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου