Προς το περιεχόμενο

H μονικα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Άν το γατάκι είναι τελείως λευκό, κάνε ένα τεστ για να διαπιστώσεις αν ακούει πράγματα...

 

Αν είναι όντως λευκό και δε σε τρελαίνει το χρώμα, και για αυτό υπάρχει λύση:

http://www.noiz.gr/index.php?topic=5773.0

 

;)

Να σου ζήσει και καλόπαιχτο!!!  ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αν ήταν αγοράκι θα σου έλεγα να την πας για στείρωση, αλλά τώρα που την λένε Μόνικα, άσε να φάει κανα λεκέ στο φόρεμά της το άσπρο, μπας και βγάλεις κανα φράγκο απ'τον Κλίντον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης δεν γουστάρω τις γάτες....Είναι ανεξάρτητες εντελώς και δε το 'χουν σε τίποτα να σηκωθούν να φύγουν στα καλά του καθουμένου ή να σου τραβήξουν και μια γρατζουνιά πάνω στα παιχνίδια κλπ. Προτιμώ τα σκυλιά φυσικά που είναι απολύτως αφοσιωμένα και πιστά στο αφεντικό τους...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Να σου ζήσει!

Μετά τους 6 μήνες η μπουμπού θα σε ταλαιπωρήσει λιγάκι με το ανυπόφορο "μαααοοοο...  αααοοοοοοοοοοοοοοοο..." και θα κολλάει στα πόδια σου μη ξέροντας τι θέλει κι αυτή... ίσως να αρχίσεις να σκέφτεσαι να τη στειρώσεις. Αν αντέξεις 2-3 φορές μέχρι να γεννήσει μια φορά έχει καλώς. Αλλιώς με τη στείρωση καλό θα της κάνεις και ιδιαίτερα στη συμβίωση σας.

Λίγη ταλαιπωρία αλλά μετά... μέλι - γάλα. Και αν δεν γίνει μάνα όπως η δικιά μου πχ, πάλι μια χαρά θα είναι.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία τα γατιά, την περίοδο ζευγαρώματος βέβαια σου σπάνε τα νεύρα, αλλά πρέπει να το φχαριστιούνται πολύ τα άτιμα.

 

Εύγε νέε μου, ωραία η Μόνικα, έχω ένα σωρό γατιά στην αυλή μου και γενοβολλάνε αβέρτα, αν ψάχνεις γαμπρό πες, όλο σεχ-σεχ-σεχ αυτά τα ζώα, αμάν πιά.

 

Πιό πολύ φασαρία κάνει ο σκύλος βέβαια, όταν τον πιάνει το τερλό του μουρχεται να του βάλω κολάρο με ηλεκτροσοκ, αλλά οκ, συγκρατιέμαι ακόμα. Είναι λίγο χαζός, ακόμα και τα καναρίνια τον κοροϊδεύουνε, του πετάνε σπόρια και αυτός τα κοιτάει και απορεί.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ρε dkall.... Παρομοια περιπτωση και η δικια μου.Οταν ειχαμε βρει την μπαλου (σκυλιτσα) πηγαινα γυμνασιο.Τωρα κοντευω να τριανταρισω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου