Προς το περιεχόμενο

τραγούδια η καλλιτέχνες που μισείτε και γιατί...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειπαμε ποια τραγουδια γουσταρουμε ολοι λιγο πολυ..ασπουμε τωρα πια αντιπαθουμε (βγαζουμε καντιλες οταν τα ακουμε)και καλλιτεχνες γιατι..

ξεκιναω με το "δυνατα-δυνατα" της αρβανιτακη..

 

ο λογος ειναι οτι απεχθανομαι τη φωνη της και μου τη σπαει αυτο το "ου ου ου..." που κανει ενας τυπος στο live στην εισαγωγη.... 8O :evil:

 

(μα γιατι δεν του πεταγανε καμια μπριζολα στη μαπα οι θαμωνες?) :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

που να ξεκινησω, βανδη? βισση? και ολα τα συναφη, εχει καταντησει η ελλαδα χαμαμ με αυτη τη μουσικη. Ελεος

αυτα τα λιγα για τωρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο "καλλιτέχνης/τραγουδίστρια" που μου τη σπάει περισσότερο είναι ο:

 

σε! σε! σε! σε! σε! :lol: (έλεος κύριε πρόεδρε!!!!)

 

τον καταλάβατε? ευχαρίστως θα του έσπαγα το κεφάλι. Η γελοιότητα έχει και τα όριά της...

whiteNoise άνοιξες πολύ μεγάλο θέμα.... :)

 

Επίσης πολύ γελοίο θέαμα (που μου ήρθε τώρα στο μυαλό) ήταν η γνωστή μας τραγουδίστρια με ευρωπαϊκή καριέρα που σε ένα video clip έκανε τον DJ με κάτι κίτρινα κολάν και περούκα.....χριστέ μου....μήπως έχω πεθάνει και τώρα είμαι στην κόλαση....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...And the OSCAR of Spasikla goes to Despina Vandi for the Song "Come along now"...

 

Μιλάμε όταν είδα αυτό το ψεύτικο ...τούρλωμα των χειλιών της στο βιντεοκλίπ ως άλλη (αποτυχημένη) Angelina Jolie σε συνδυασμό με της "παθιάρικες" ανάσες της και την επιτηδευμένη φωνούλα a la Kylie Minogue... ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!! :evil: :twisted: :twisted: :twisted:

Όχι άλλη παρακμή και υποκρισία ρε παιδιά....ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο "καλλιτέχνης/τραγουδίστρια" που μου τη σπάει περισσότερο είναι ο:

 

σε! σε! σε! σε! σε! :lol: (έλεος κύριε πρόεδρε!!!!)

 

τον καταλάβατε? ευχαρίστως θα του έσπαγα το κεφάλι.

Ε...ψιτ κυριος...εισαι για να δειρεις τον τσαλ...η?? στην σειρα σου..δε βλεπεις οτι περιμενουμε και εμεις??? :D :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρουνται ολες οι Βισσηδες, Βανδες, Μαζωνακηδες κ.λ.π γιατι εχουν το ακατολογιστο.

Οποτε παμε σε αυτους που ειναι εντος συναγωνισμου..........δε παλευω με τιποτα μα με τιποτα την Τσαλιγοπουλου..........η φωνη της εχει πιο πολλα πριμα (και ενοχλητικα) ακομα και απο μια telecaster..ασε που και τα τραγουδια της ειναι για το πε..ς -----> ε βεβαια πιασε με αν μπορεις ελα και πιασε με....................... :D :D :D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ότι κατάλαβα με τους έλληνες τα έχουμε βάλει και οχι άδικα.Εμένα πάντως μου τη δίνει και ο Eminem.Δεν ξέρω απλά μου τη δίνει.Και όσο αφορά τα ελληνικά δεδομένα όποτε ακούω Δυτικές Συνοικίες μου έρχεται να γελάσω :lol: Ειλικρινά!Θέλω να πιστεύω ότι δεν είμαι ο μόνος.¶σε για την "αφρόκρεμα" μη μιλήσω όπως σωστά είπε ο φίλος fenderiarhs δεν παλεύονται :evil:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όσο αφορά τα ελληνικά δεδομένα όποτε ακούω Δυτικές Συνοικίες μου έρχεται να γελάσω :lol: Ειλικρινά!Θέλω να πιστεύω ότι δεν είμαι ο μόνος.

 

Kαλά τι είπες τώρα...τι άτομα.... :lol: :lol:

 

πάντως εμένα μου αρέσει η τσαλιγοπούλου και μερικά απο τα τραγούδια της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου