Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσια V 7.0.2 στον πυργο του Φραπε!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον, οι Αθηναιοι μας εχουν βαλει τα γυαλια. Δεν γινεται να συνεχιστει αλλο αυτο!

ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ, ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΤΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ !

Ωρα να μαζευτουμε και να ενωσουμε τις δυναμεις μας!

Ωρα να βρεθουμε ολοι μαζι και να τσακωθουμε για μαρκες και κουρδισμενα ξυλα.

Ωρα να λυσουμε το φιλοσοφικο ζητημα Μac η windows.

Ωρα να μιλησουμε για λαμπες και μεγαφωνα, και τα γυρω τραπεζια να προσπαθουν να καταλαβουν τι γλωσσα μιλαμε.

Ωρα να δειξουμε στους Αθηναιους πως Ο ΜΠΑΟΚ δεν πεθαινει..!

Αντε, οσοι λιωσουν στην Θεσσαλλλονικη το καλοκαιρι, ωρα να κανονισουν να δροσιστουν!

Ας βαλουμε χρονικο περιορισμο μεχρι τις 20 Ιουλη, και ας δουμε διαθεσιμότητες!!!

United we stand!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα λειπω αυτες τις μερες κ θα γυρισω κυριακη 6 ιουλιου!

εκεινη την βδομαδα οποιο μερα θελετε να κανονισουμε!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΩΝ!

 

Eγώ θα είμαι εδώ απο 5 μέχρι 17 Ιουλίου, οποια μέρα θέλετε εκτος απο 12, είμαι μέσα.

 

Κανα μαγαζί?Ποικιλία απο μπύρες έχει στο Εκκεντρον κοντά στο Λευκό Πύργο, οπότε είναι μια πρόταση αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβάζοντας το θρεντ για τους nirvana και εχοντας επηρεαστει τα μάλα απο τον kurt τι θα λέγατε να φέρω και λιγο μπάφο(και λιγο προ)...ξέρετε ποτό και ναρκωτικά μαζί δεν κάνει...μόνο μπαφο...

 

ΠΣ:κανονίστε μέχρι τις 17 Ιουλίου που φευγει ο οδις13(το ονομα σου φιλε μου) να τα πιουμε...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά από Γιαννιτσά είμαι αλλά δεν μου είναι τίποτα να πεταχτώ Θεσ/νίκη και να γνωριστούμε και οτι ήθελε προκύψει, σε μουσικό επίπεδο πάντα μιλώντας τι φανταστήκατε καμία Τήλο διακοπές και έτσι.

Εκείνες οι ημερομηνίες περί Ιουλίου που προαναφέρθηκαν με βολεύουν, οπότε είμαι προς το παρόν μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου