Προς το περιεχόμενο

απο pc σε marshall


Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω λάμπα 100βτ, θήρα σαντορίνη με καλώδιο που έχω φτιξ μόνος μου διπλα σε πορτατίφ άμα βάφλα πολλά πρίομα είναι δυνατά;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

λετε μ@λ@κ@@@ η ειναι ιδεα μου εαν μπορει κανεις να απαντιση ας το κανη για Μ@λ@κ@@ σπιτι του :-X :-X ;D ;D

 

Εγω προσωπικα δε καταλαβαινω τι λες, αν και για βρισιμο μου κανει.

Και για να ξεμπερδευουμε, αυτο που κανεις, να ακους μουσικη απο την ενισχυτη δε στεκει. Τελος.

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω εναν marhsall 30w και τον συνδέω στο pc με ενα καλώδιο που εχω φτιάξει εγω με καλώδιο ρεύματος απαρχή περίπτωση να καίει το συνδέω στο cd in που λέει με το που βάζω το καλώδια ακούγετε ένας μικρός θόρυβος ενα βουητό όσο έχω συνδεδεμένο το καλώδιο και κάτι αλλο πειράζει εάν τν ανοίγω τέρμα?? ??? ???

και κάτι τελευταίο κάποιες φορές το βάζω στην υποδοχή της κιθάρας για να μπορώ να ρυθμίζω μπάσα και τα λοιπά το βάζω στο overdrive έτσι μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα??

 

εισαι κορυφη!!!

τι να πω!  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το cd-in ο ενισχυτής το έχει προς ευκολία όταν προσπαθείς να κάνεις πρόβες ή καμια ασκησούλα. Όχι για να ακούς μουσική.

Κι εκτός αυτού για να είναι μαρσαλ και με αυτήν την απατεωνιά πάνω, θα είναι από τα απαίσια τρανζιστοράτα τενεκέδια που έχει βγάλει αυτη η εταιρία. καλύτερα να μείνεις με την κάρτα και τον player του υπολογστή σου.

 

Επίσης, μην βρίζεις και μην τσανίζεσαι και μάθε να γράφεις σωστά, ώστε να καταλαβαίνει όποιος έχει την καλή θέληση να σε βοηθήσει, τι θες.

Α ναι και γι ακόμη έναν λόγο. Δεν είσαι σε μια προφορική συζήτηση, όπου 1 θέμα μπορεί να συζητιέται με μισόλογα επί ώρες. Δεν πειράζει, με τον καιρό θα μάθεις τον "ιντερνετικό λόγο" και τους κανόνες του

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το 2000 μια χαρα τον ξερω τον λογο του αλλα ποτε δν εγραφα ελληνηκα :P :P

 

Δε μιλαμε απλα για το ορθογραφικα. Υπαρχει το συντακτικο, τα σημεια στιξης και αλλα πραμτα που κανουν τον γραπτο λογο πιο καταναοητο και απλο.... :P

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου