Προς το περιεχόμενο

Διακοπές στη Σκόπελο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαστε να παμε με τον φιλο μου τον ιουλιο.Βρηκαμε και δωματια φθηνα στον Αγνωντα..Αξιζει το συγκεκριμενο χωριο?? εχει ευκολη προσβαση και οικονομικη απο εκει για την χωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για πρώτο μήνυμα καλό σε βρίσκω, καλώς ήρθες...θα πάρεις κιθάρα μαζί? πλήκτρα, drums?

 

Φυσαρμόνικα?....

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θα παρω κιθαρα μαζι μου σητν σκοπελο? Λες? Ισως να κλεψω του αδερφου μου μια κοκκινη ηλεκρικη που εχει για να χτυπαω με αυτη οσους με ενοχλουν στο νησι ;D ;D ;D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παίζει εκεί ο κολλητός μου κιθάρα και μπάσο.... αν θέλεις να του πώ να σε προσέξει...

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α μαλιστα...Οταν επαιρνα τηλεφωνα για να ρωτησω βρηκα πολλα δωματια για κρατηση.Δεν θα εχει κοσμο πολυ φετος απο οτι καταλαβα.εκτος και αν δεν εχει μονο τον ιουλιο,γτ ως συνηθως τον αυγουστο γινεται χαμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O μόνος λόγος για να μη βρίσκει κανείς δωμάτιο κάπου φέτος είναι αν θα έχουν κλείσει (δλη. λουκέτο) πολλά ξενοδοχεία και πέσει ο αριθμός των δωματίων.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α! και που λενε οτι εχουνε κατεβασει τιμες φετος...αυτο ειναι μεγιστη μπουρδα!! δεν εβρισκα δωματιο κατω απο 65 ευρω σε κατι αλλα νησια!!!και για ιουλιο κιολας.Δικλινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α! και που λενε οτι εχουνε κατεβασει τιμες φετος...αυτο ειναι μεγιστη μπουρδα!! δεν εβρισκα δωματιο κατω απο 65 ευρω σε κατι αλλα νησια!!!και για ιουλιο κιολας.Δικλινο.

 

Σεβαστείτε τα λεφτά σας και μην δεχτείτε να δώσετε 65 ευρώ για τις παράγκες που θέλουν να σας νοικιάσουν ως βασιλικές σουϊτες. Μην ξεγελιέστε από τις διάφορες φωτό που μπορεί να δείτε online, γιατί με την κατάλληλη γωνία και λίγο Photoshop, πολλά μπορούν να γίνουν. Τον Δεκέμβριο ήμουν στο Βερολίνο, σε ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο και πλήρωσα 70 ευρώ. Όσο θυμάμαι τι μου έδωσαν οι Γερμανοί και τι προσπαθούν να πλασάρουν κάποιοι επιτήδειοι εδώ, ειλικρινά αηδιάζω.

 

>:(

 

Δείτε εδώ ένα site που ουσιαστικά αποτελεί μία βάση δεδομένων για διάφορα ξενοδοχεία, ανά τον κόσμο. Δείτε τι έχουν πει άλλοι που έχουν πάει πριν από εσάς, και αφήστε και εσείς μία όσο γίνεται πιο αμερόληπτη κριτική αν πάτε σε κάποιο από αυτά, για το καλό όλων:

 

www.booking.com

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου