Προς το περιεχόμενο

Διακοπές στη Σκόπελο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ασε τι να πεις.καλα κανουνε κατι νεα παιδια που φευγουν και πηγαινουν εξωτερικο για καλοκαιρινες διακοπες.Κατι ξερουν.Εγω προσωπικα το δωματιο στην σκοπελο το βρηκα 40 ευρω.αμα ειναι καμια μπουρδα θα τους βρισω πολυ αγρια!!!Το θεμα ειναι στο εξωτερικο και φθηνα να ειναι ,οι ανθρωποι που εχουνε το ξενοδοχειο ειναι επαγγελματιες,Στην Ελλαδα αμα τους πεις τιποτα θα σε αγριοκοιταξουν και θα σου πουλησουν νταηλικι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αυτο που με εκνευριζει περισσοτερο εδω στην ελλαδα , ειναι οτι αμα βρεις κατι κατω απο 80 ευρω (ξενοδοχειο) ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα ειναι βρωμικο. Σα να σου λενε , τι θες ρε μεγαλε , καθαρο δωματιο με 80 ευρω? στο εξωτερικο , σε σοβαρες τουριστικα χωρες (πχ ΗΠΑ ) ακομη και σε μοτελ με 40 δολλαρια θα ειναι πεντακαθαρο και θα τηρει ενα μινιουμ ποιοτικων προτυπων, παρεχοντας αξιπρεπη διαμονη. Εκει αν δωσεις παραπανω παιρνεις πολυτελεια. εδω δινεις παραπανω για να εχεις τα αυτονοητα...!

κανω λαθος?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που με εκνευριζει περισσοτερο εδω στην ελλαδα , ειναι οτι αμα βρεις κατι κατω απο 80 ευρω (ξενοδοχειο) ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα ειναι βρωμικο. Σα να σου λενε , τι θες ρε μεγαλε , καθαρο δωματιο με 80 ευρω? στο εξωτερικο , σε σοβαρες τουριστικα χωρες (πχ ΗΠΑ ) ακομη και σε μοτελ με 40 δολλαρια θα ειναι πεντακαθαρο και θα τηρει ενα μινιουμ ποιοτικων προτυπων, παρεχοντας αξιπρεπη διαμονη. Εκει αν δωσεις παραπανω παιρνεις πολυτελεια. εδω δινεις παραπανω για να εχεις τα αυτονοητα...!

κανω λαθος?

 

 

κι εχεις και τη βιβλο στο συρταρι.

Εδω ουτε ταρατατα δεν εχει ρε γ@μωτο

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως ετσι ειναι τα πραματα...υπαρχουν φτηνα ξενοδοχεια αλλα στην πλειοψηφια τους ειναι substandard. Δεν ειναι βεβαια ολα ετσι, περσι με φιλους στη Σκιαθο δωσαμε 60ευρω για ενα δωματιο το οποιο λιγουλακι στριμωγμα για 3 ατομα μεν αλλα αξιοπρεπεστατο δε. Ειναι τι θα σου τυχει, και καλο ειναι οταν πας καπου ειδικα για ξενωνες/ξενοδοχεια να ρωτας αλλους που εχουν ηδη παει αν εχουν κατι να σου προτεινουν.

 

κι εχεις και τη βιβλο στο συρταρι.

Εδω ουτε ταρατατα δεν εχει ρε γ@μωτο

 

Ασχετο, σε ξενοδοχειο στο Παρισι οπου εμενα στο δωματιο ειχε Βιβλο, Τηλ. Καταλογο και... τη Βιβλο των Μορμωνων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτο να στελνετε τα αδερφια σας να σπουδαζουν και τους φιλους να διοριζονται σε νησια. Εγω μ@λάκας είμαι που θα παω Ζακυνθο, Ρεθυμνο, Ηρακλειο, και Μήλο στο τσαμπα? :P

 

Και υπαρχουν και εναλλακτικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[quote author=odis13 link=topic=159624.msg331491#msg331491 date=124302165

Ασχετο, σε ξενοδοχειο στο Παρισι οπου εμενα στο δωματιο ειχε Βιβλο, Τηλ. Καταλογο και... τη Βιβλο των Μορμωνων.

 

Εγω στο Παρισι που εμεινα σε ενα πολυ καλο ξενοδοχειο δεν ειχε βιβλο!!! μπου-χου-χου.Οχι οτι θα την διαβαζα.Αλλα να εχω να λεω :D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτο να στελνετε τα αδερφια σας να σπουδαζουν και τους φιλους να διοριζονται σε νησια. Εγω μ@λάκας είμαι που θα παω Ζακυνθο, Ρεθυμνο, Ηρακλειο, και Μήλο στο τσαμπα? :P

 

Και υπαρχουν και εναλλακτικες

 

Υπαρχει καλυτερη, βγαζεις γκομενιτσες Σουηδεζες, Δανεζες κλπ και πας στα εξωτερικα ;)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου