Προς το περιεχόμενο

Διακοπές στη Σκόπελο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα πάει κι εγώ πριν 2 χρόνια και πέρασα τόσο καλά που ευχόμουν να είχα χρήματα να καθόμουν κι άλλο... :'(

Εμείς είχαμε βρεί δωμάτιο με 60e χωρίς πρωινά και τέτοια αλλά είχε κουζινάκι και ψυγείο οπότε μπορούσες με λίγες προμήθειες να κάνεις τα κουμάντα σου.Το ταξίδι είναι ψιλοταλαιπωρία κυρίως λόγω Αγ.Κων/νου..και μικρού λιμανιού...περιμέναμε μισή ώρα έξω από το λιμάνι μέχρι να βγεί το προηγούμενο δρομολόγιο... ::)

Αν οδηγάς μηχανάκι θα σου πρότινα να μην πάρεις μεταφορικό μέσο και να νοικιάσεις από εκεί..εμείς το καταφχαριστηθήκαμε...Η χώρα δεν λέει τίποτα αλλά οι παραλίες είναι παράδεισος...ο συνδιασμός πράσινου-γαλάζιου είναι μαγευτικός..Ωραίο φαγητό στα ταβερνάκια κοντά στις παραλίες και ευγενικός κόσμος.Δύο πράγματα μπορεί να σε χαλάσουν:ή το κατάλυμα που θα κλείσεις ή/και το ταξίδι..όλα τ άλλα είναι υπέροχα...ενδείκνυται για ζευγάρια..η νυχτερινή ζωή δεν λέει πολλά.

Καλά να περάσεις! :)

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είχα κλείσει από internet αλλά και εκεί βρίσκεις..εγώ δεν το έκανα για να αποφύγω ταλαιπωρίες και για να μην χάσω χρόνο ψάχνοντας.Ωστόσο αν πας με δικό σου μέσο έχεις μεγαλύτερη άνεση και πληθώρα επιλογών. ;)

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hλία ότι και να κάνεις κλείσε από πριν δωμάτια,αυτοκίνητο,εισητήρια γιατί πέρυσι γιούχου που πήγα γινόταν χαμός και ταλαιπωρηθήκαμε απίστευτα  :(!επίσης να ξέρετε ότι ΜΟΝΟ η Σκιάθος έχει camping...ΔΥΣΤΥΧΩΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης να ξέρετε ότι ΜΟΝΟ η Σκιάθος έχει camping...ΔΥΣΤΥΧΩΣ

 

TO camping δε με ενδιαφέρει...Γέρασα και δεν είμαι για τέτοια...:P

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TO camping δε με ενδιαφέρει...Γέρασα και δεν είμαι για τέτοια...:P

 

Ναι καλά!!!το ότι σου αρέσουν 50's και 60's vintagοκιθαροκαταστάσεις δε σημαίνει ότι γεννήθηκες και τότε,αφού είσαι eight-ίλας ;D ;D ;D ;D!

Πάντως τι πρόβλημα και αυτό με το noiz,όλοι παίρνετε strat,tele,LP με specs πίσω από το 70 και σας επηρρεάζει ψυχολογικά αυτό το πράγμα!!τον πρώτο καιρό που βόλταρα στο φόρουμ εβλεπα συνέχεια φράσεις "είμαι μεγάλος για αυτά", "τώρα πια γεράσαμε", "θυμάσαι τότε..."κτλ. :P :P!πάρτε μια B.C Rich και καμια Jackson να ξανανιώσετε  :P :P;D ;D ;D!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και τώρα που το θυμήθηκα... Αυτό το νησί είναι ιδανικό για ζευγαράκια! Είχαμε πάει παρέα singles και μετρούσαμε ζευγαράκια -οι κάφροι- ήταν πραγματικά ΑΠΕΙΡΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλά!!!το ότι σου αρέσουν 50's και 60's vintagοκιθαροκαταστάσεις δε σημαίνει ότι γεννήθηκες και τότε,αφού είσαι eight-ίλας ;D ;D ;D ;D!

 

Είμαι γεννημένος την Fender CBS εποχή (70φεύγα).

 

Όμως, πολλές φορές το έχω σκεφτεί ότι θα ήθελα την ηλικία των 20+ να την είχα ζήσει στην Ελλάδα των 80s.

Καγκουριά κι άγιος ο Θεός. Standar θα ήμουν σε φάση Στηβ Ντούζου a la ρόδα τσάντα και κοπάνα...

 

Παντελόνι με κοντά ρεβέρ, άσπρη κάλτσα, λουστρίνι παπούτσι, δερμάτινο μπουφάν με μαζεμένα τα μανίκια πάνω, μαλλί-χαίτη επηρεασμένη από Wham, κονκάρδα Culture club στο πέτο, 1000άρα μηχανή με την "έτσι μου" πάνω, και θα άραζα τα ...κυβικά μου όπου γούσταρα δικέ μου, αμα λάχει να 'ούμε...;) ;D

 

harry.jpg

 

Α και τώρα που το θυμήθηκα... Αυτό το νησί είναι ιδανικό για ζευγαράκια! Είχαμε πάει παρέα singles και μετρούσαμε ζευγαράκια -οι κάφροι- ήταν πραγματικά ΑΠΕΙΡΑ.

 

OK, δε θα έχω πρόβλημα ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι νινί ακόμα,είσαι νινί ακόμα  :P ;D!!!

 

Το eight-ίλας πήγαινε στα post της ασίκη-μη νομίζεις ότι σε έκανα για παππού ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χώρα δεν λέει τίποτα αλλά οι παραλίες είναι παράδεισος...ο συνδιασμός πράσινου-γαλάζιου είναι μαγευτικός

Eιναι οντως φανταστικες σε σχεση με αυτες που υπαρχουν στα δημοφιλη νησια των κυκλαδων που ξεσκιζουμε στα εργενικα μας χρονια συνηθως, αλλα διαβαστε την παρακατω ανακοινωση διαφημιση.

 

Ανακοινωση προς αθηναιους. Το πηλιο δεν ειναι μονο για τον χειμωνα , vitara ,βελεντζα,τζακι ,χιονια στο καμπαναριο και φασολαδα . πρεπει πρωτα να πατε για μπανιο σε παραλιες του ανατολικου πηλιου και μετα να μιλαμε για συνδυασμο πρασινου και γαλαζιου και παραδεισενιες παραλιες . sorry για τον τροπο. με το συμπαθειο που λενε . :) :) :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου