Προς το περιεχόμενο

Παω να δω τους ραδιοκεφαλους...


warpie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν είμαι εκεί αλλά τα μαθαίνω... όλες τις μέρες αυτές, και χτες και προχτές. Καλή διασκέδαση και μην ξενερώνεις!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φωτος,βιντεος,πλέιλιστ,μπλουζάκι,τατουάζ,τρίχες από το σβέρκο τους,γαστρικό υγρό και μπίχλα απο ταστιέρα να μου φερεις! Να μπεις από τη Θύρα 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαταραμένη δουλειά, εγώ θα πήγαινα να τους δω στο Rock Werchter αλλά δεν μπορώ. Αλλά δεν αγχώνομαι, το συναυλιακό πρόγραμμά μου φέτος είναι υπέρ του δεόντος ικανοποιητικό...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον για οποιον ενδιαφερετε, νομιζω ηταν 'ετσι κ ετσι' το λαιβ. Το περιμενα πολυ καλυτερο...  ::)

 

δε ξερω, μπορει να ειμαι κ γω που το ειδα ετσι αλλα κ η κοπελα μου την ιδια γνωμη εχει..

 

α! και ο ηχος.... καλος....  :-X

 

οχι οτι περασα ασχημα δλδ...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ τους είδα στο Λονδίνο στις 24, είχαν τρελά κέφια και τα σπάσανε όλα. Φάγαμε όμως λίγο ξύλο και γενικά ποδοπάτημα από τις 50.000+ κόσμο που είχε σε συνδυασμό με το κακό organize του χώρου. Ευτυχώς όμως δεν έβρεχε αν και ψιχάλισε λίγο.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου