Προς το περιεχόμενο

Βιβλία για τύμπανα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή απ'ότι φαίνεται μπέρδεψα τα forums (σε κάποιο άλλο πρέπει να είχε thread για βιβλία που τώρα δεν βρίσκω), προτείνετε βιβλία για τύμπανα είτε είναι rudiments είτε διπέταλο είτε κάτι άλλο.

 

Εγώ δυστυχώς δεν έχω κάτι να προτείνω σαν νέος και άπειρος που είμαι  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα θα μ'ενδιέφερε πολύ , μιας και θέλω να συνεχίσω μόνος μου και θέλω να μπω σε μία σειρα. Δυστυχώς επειδή φέτος θα είμαι Β' Λυκείου και δεν θα έχω αρκετό ελεύθερο χρόνο θα ήθελα να βρω κάτι πρακτικό που μπορεί να με βοηθήσει χωρίς να κάνω μάθημα γιατί δεν θέλω να επιβαρύνω περισσότερο την οικογένια μου  :-\. Έχει κάποιος να μου προτείνει κάτι , κάποιο dvd ή κάποιο βιβλίο που θα μπορέσει να με κατθοδηγεί ώστε να βελτιώσω την ταχύτητα μου τόσο στα χέρια όσο και στα πόδια αλλά και να διατηρήσω την ισοροπία μου ;Υπάρχει κάτι τέτοιο ή πρέπει καταναγκαστικά να κάνω μάθημα  :-X ;

 

 

Όταν πήγαινα στο ωδείο , που κατά βάση κάναμε κρουστά , και σε δεύτερη μοίρα έρχονταν τα drums κάναμε αυτό το βιβλίο "Method de batterie" από "Dante Agostini"

mk3364.jpg

I'm gonna fight em all...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου