Προς το περιεχόμενο

Rockwave 9 Ιουλίου


sentientno6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για πείτε εντυπώσεις ρε παιδιά... γιατί τα βίντεο στο youtube δεν βοηθάνε και πολύ. Μόνο κάτι comments είδα ότι οι Opeth έπαιξαν πολύ καλά (και ένα σχόλιο απο τον Akerfeldt... censored). Επίσης λέγανε ότι δεν έπαιξαν κομμάτια απο το Watershed, λέτε αυτό να προμηνύει άλλη συναυλία με αυτούς headliners? (δυστυχώς χωρίς Lindgren και Lopez αλλά τι να κάνεις)

 

Περιμένω reviews.. για όλες τις μπάντες και γενικά για την κατάσταση που επικρατούσε  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.rocking.gr/article4825.php

 

....Για άλλη μια φορά οι Opeth απέδειξαν πως έχουν τη δυνατότητα να ξεσηκώνουν τον κόσμο με τη μουσική τους, παρουσιάζοντας μας τη σκληρή αλλά και την πιο μελωδική τους πλευρά σε μια μάχη ενάντια στον χρόνο που έτρεχε ασταμάτητα εναντίον τους και εναντίον μας. Όπως ήταν λογικό, δεν έκαναν κάποιο encore, μιας και τα στενά χρονικά όρια δεν το επέτρεπαν, αλλά για όση ώρα τους είδαμε, θέλω να πιστεύω πως τους ευχαριστηθήκαμε. Ραντεβού λοιπόν τον επόμενο Οκτώβρη, με κάθε επιφύλαξη, σύμφωνα με τα λεγόμενα του ιδίου του Akerfeldt

 

Άντε να μας ξανάρθουν να πάμε να γουστάρουμε, να ακούσουμε και τις κομματάρες του Watershed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λέτε αυτό να προμηνύει άλλη συναυλία με αυτούς headliners? (δυστυχώς χωρίς

απ 'το στόμα σου και στων διοργανωτών το αυτί...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.rocking.gr/article4825.php

 

Άντε να μας ξανάρθουν να πάμε να γουστάρουμε, να ακούσουμε και τις κομματάρες του Watershed

 

Φαντάζομαι εννοεί Οκτώβρη 2008....

Για 2009 λίγο κουλό μου ακούγεται.

Οπότε Nile και Opeth για τον Οκτώβρη... ωραία πράγματα.

 

Edit: Αλλά ρε γμτ, στο site δεν λέει τίποτα... λέτε να εννούσε Οκτώβρη 2009?? Και το κανόνισαν απο τώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κι εγώ έτσι πιστεύω, να ανακοινώσει tour για το νέο άλμπουμ σε...15 μήνες από τώρα δεν μου κάνει για λογικό...!

Aυτό το τραγούδι από το νέο album που ξεκουρδίζει σταδιακά μια χορδή από την κιθάρα του, καθώς παίζει ένα άρπισμα, πώς μπορούν να το αποδώσουν live...;

3 σενάρια φαντάζομαι.

Η playback, η χειροκίνητα από άλλο μέλος (αυτό θα έχει πλάκα), ή να μην το παίξουν καθόλου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για πιο κομμάτι μιλάς, μιας και δεν έχω πάρει ακόμη το Watershed (αυτή η αλλαγή μελών δεν μου έκατσε καλά ρε γμτ) αλλά είμαι σίγουρος πως κάποιος απο τους φωστήρες του Noiz θα μας διαφωτίσει  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ για τους Opeth...

Γα@#$Φ$... Δεν τους προλαβα :'( >:( :'( >:( Απο εκει και περα χαρηκα τους Βραζιλιανους, την μικρη Hollaνδεζα

(σλουρπ) και εκανα κουραγιο 2 τραγουδακια (δεν αντεξα αλλο) του Ιουδα :P.

 

Ειχε αρκετο κοσμο πολυ χωμα και νερομενη μπυρα :P

Ισως λιγο υποτονικα για rocwave.

 

Μα μες το Ελληνικο καλοκαιριατικο μεσημερι εβαλαν τους ανθρωπους που μεγαλωσαν στους παγους να

χτυπηθουν :'( :'( #$%^@ γκρρρ.. >:( >:(

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου