Προς το περιεχόμενο

Camping Στη Σαντορίνη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι ωραια στη Σαντορινη...με 15 ευρο την ωρα τη ξαπλωστρα και 30 ευρο τη μακαροναδα...Παντως για τη Περισσα που αναφερθηκε παραπανω ειναι ωραια περιοχη, οχι ομως κατι το ιδιατερο σα παραλια, πιο ιδιατερη ειναι η "κοκκινη παραλια" πιο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ειναι ωραια στη Σαντορινη...με 15 ευρο την ωρα τη ξαπλωστρα και 30 ευρο τη μακαροναδα...Παντως για τη Περισσα που αναφερθηκε παραπανω ειναι ωραια περιοχη, οχι ομως κατι το ιδιατερο σα παραλια, πιο ιδιατερη ειναι η "κοκκινη παραλια" πιο πανω.

 

ΩΧ, οχι ρε γαμωτο, στην πορτα με πετυχες που εφευγα να παρω το πλοιο για Σαντορινη. Σα δε ντρεπομαστε λεω γω... Ο,τι ομορφο εχουμε να το πηδαμε "ασιελωτο"

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ωραια στη Σαντορινη...με 15 ευρο την ωρα τη ξαπλωστρα και 30 ευρο τη μακαροναδα...Παντως για τη Περισσα που αναφερθηκε παραπανω ειναι ωραια περιοχη, οχι ομως κατι το ιδιατερο σα παραλια, πιο ιδιατερη ειναι η "κοκκινη παραλια" πιο πανω.

 

Εξαρτάται που θα πας, μην λέμε ό,τι θέλουμε.

 

Οι ξαπλώστρες έχουν 7 euros, ανεξαρτήτου ώρας (χαχα, και πάλι πανάκριβα είναι, αλλά όχι και ΤΟΣΟ, ενώ πάντα υπάρχει η επιλογή του να ΜΗΝ πάρεις ξαπλώστρα!!), ενώ η τιμή του φαγητού είναι καλή σε κάποια μαγαζιά, αν ψάξεις βέβαια αρκετά.

 

Είναι κυρίως θέμα επιλογών το πόσα θα σκάσεις.

 

Παράδειγμα...:

 

Πήγαμε σε ένα μαγαζί με ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ θέα (όλη την Καλντέρα), κλασσική μουσική, ξαπλώστρες για άραγμα, ωραίο περιβάλλον και service, και ΕΝΑ ουίσκι το πλήρωσα 13 Euros.

Λίγο πιο κάτω, σε άλλα μαγαζιά είχε 7 euros, οπότε διαλέγεις και παίρνεις.

 

Και κάτι άλλο.. ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΤΟΥΡΙΣΤΑΣ στο νησί, νοιώθεις ξένος στην χώρα σου, αφου σε κάποια εστιατόρια έρχονται να σου πάρουν παραγγελία άτομα που δεν μιλάνε καν Ελληνικά...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πας αντιπαρο που ειναι εγγυημενα...Κλεινει και 30 χρονια φετος το camping και θα εχει αρκετο τζερτζελο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πας αντιπαρο που ειναι εγγυημενα...Κλεινει και 30 χρονια φετος το camping και θα εχει αρκετο τζερτζελο...

 

Τι παίζει στην Αντίπαρο?.. ::)

Jam House

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ παραθεριστικά νησάκια! 8)

Έίναι ό,τι πρέπει. Ανεπιφύλαχτα σου προτείνω να πας στο μοναδικό (και απίστευτα οργανωμένο) camping του νησιού!!

Άσε που το έχει και ροκάς και όλη τη μέρα ακούς κλασσικές ροκές (και όχι μόνο) οπότε πιστεύω να γουστάρεις!

Και η χώρα είναι πολύ όμορφη!

 

Πήγα πέρσι για ένα 5ήμερο και πέρασα αληθινά όμορφα!

 

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά είναι όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω. Ανάλογα με το μέρος που θα πας...πληρώνεις! Εγώ είμαι στο Νέο Μαρμαρά στη Χαλκιδική και έχω παντοπωλείο. Αν πάρεις π.χ. ένα μικρό νεράκι 500μλ από μένα θα το πάρεις 20 λεπτά. Αν πας στο Πόρτο Καρράς που είναι το μεγαλύτερο ξενοδοχείο της περιοχής θα το πληρώσεις 1.50 ευρώ(όσο δηλαδή μια εξάδα νερών του 1,5λτ)... Το ίδιο ισχύει και με το φαγητό. Αν φας εκεί μέσα μια μακαρονάδα με τα πολυτελή καθίσματα και τους πολυελαίους θα την΄πληρώσεις όχι 30 ...αλλά 50 ευρώ. Αν πας εδώ κάτω στην παραλία στο Μπαρμπα Λάμπρο που είναι παραδοσιακός και μερακλής, 2 άτομα θα φάνε θα πιούνε μια χαρά και θα πληρώσουν 15-20 ευρώ. Οπότε πριν πας κάπου κάνεις και μια έρευνα αγοράς !!! Λογικοί και σωστοί επαγγελματίες υπάρχουν (ευτυχώς) ακόμα. Αρκεί να τους βρεις !

Nothing is said that has not been said before...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά είναι όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω. Ανάλογα με το μέρος που θα πας...πληρώνεις! Εγώ είμαι στο Νέο Μαρμαρά στη Χαλκιδική και έχω παντοπωλείο. Αν πάρεις π.χ. ένα μικρό νεράκι 500μλ από μένα θα το πάρεις 20 λεπτά. Αν πας στο Πόρτο Καρράς που είναι το μεγαλύτερο ξενοδοχείο της περιοχής θα το πληρώσεις 1.50 ευρώ(όσο δηλαδή μια εξάδα νερών του 1,5λτ)... Το ίδιο ισχύει και με το φαγητό. Αν φας εκεί μέσα μια μακαρονάδα με τα πολυτελή καθίσματα και τους πολυελαίους θα την΄πληρώσεις όχι 30 ...αλλά 50 ευρώ. Αν πας εδώ κάτω στην παραλία στο Μπαρμπα Λάμπρο που είναι παραδοσιακός και μερακλής, 2 άτομα θα φάνε θα πιούνε μια χαρά και θα πληρώσουν 15-20 ευρώ. Οπότε πριν πας κάπου κάνεις και μια έρευνα αγοράς !!! Λογικοί και σωστοί επαγγελματίες υπάρχουν (ευτυχώς) ακόμα. Αρκεί να τους βρεις !

 

Mη μου πεις ότι είσαι αυτός με το blog...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ παραθεριστικά νησάκια! 8)

Έίναι ό,τι πρέπει. Ανεπιφύλαχτα σου προτείνω να πας στο μοναδικό (και απίστευτα οργανωμένο) camping του νησιού!!

Άσε που το έχει και ροκάς και όλη τη μέρα ακούς κλασσικές ροκές (και όχι μόνο) οπότε πιστεύω να γουστάρεις!

Και η χώρα είναι πολύ όμορφη!

 

Πήγα πέρσι για ένα 5ήμερο και πέρασα αληθινά όμορφα!

 

 

+1

Ειμουν εκει πριν κανα 15ημερο κ οντως ειναι ακριβως οπως τα λες.. Το να ακουω Kansas πχ σε καμπινγκ κ να σφυραω τα μπιρονια μου ηταν οτι επρεπε. ;D ;D ;D

επισης πραγματι βρισκεται σε πολυ καλο επιπεδο απο μεριας οργανωσης, βεβαια δε ξερω τι γινεται απο αυγουστο  που πλακωνει ο κοσμος... εγω πηγα σε ψιλονεκρη περιοδο... ::)

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου