Προς το περιεχόμενο

Η δεν-βαριέσαι-productions παρουσιάζει...


EJ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο και πολύ ευχάριστο στο άκουσμα! Μπήκε κατευθείαν στο Playlist του καλοκαιριού.

 

Δεν πιστεύω να έχει γίνει με κανένα adrenalinn?

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν διάβασα τον τίτλο και τον άκουσε ο πατέρας μου, έπεσε κάτω από τα γέλια, οπότε κι εγώ άνοιξα το thread, για να ακούσω... ;D

 

Πολύ όμορφες φράσεις, αλλά νομίζω ότι είναι πολύ φαζαρισμένες οι κιθάρες σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...την μελωδία της δυστυχίας..Κακή ακρόαση! Προσοχή: τα σημεία που μοιάζουν κλεμένα είναι όντως κλεμένα, Βρείτε και κερδίστε...!

 

Ενώ αυτό που ακούω είναι πολύ καλό σαν προσπάθεια με το εισαγωγικό σου σημείωμα το υποβιβάζεις!

 

Πώς να πάρω τώρα εγώ στα σοβαρά κάτι που εσύ ο ίδιος το παίρνεις στη πλάκα??.. ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

σχετικά με τις κιθάρες υπάρχει όντως ένα θέμα διότι τα γράφω στο διαμέρισμα και δεν μπορώ να γράψω με μικρόφωνα όπου προσωπικά παίρνω τους καλύτερους ήχους. Σίγουρα θέλει παραπάνω ψάξιμο ώστε να παίρνω καλύτερους ήχους από line out του ενισχυτή.

 

σχετικά με τον αυτοσαρκασμό, χρειάζεται που και που για να μην την ακούμε... Διάβαζα ένα βιβλίο σχετικά με το cubase και έγραφε ακριβώς αυτό.. όταν γράφεις, ηχολαμβάνεις, μιξάρεις, κλπ μόνος πρέπει να είσαι όσο πιο αυστηρός γίνεται με την μουσική σου.

 

thnx που μπαίνετε στον κόπο και ακούτε δεν-βαριέσαι-productions...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...την μελωδία της δυστυχίας..Κακή ακρόαση! Προσοχή: τα σημεία που μοιάζουν κλεμένα είναι όντως κλεμένα, Βρείτε και κερδίστε...!

 

 

Πολυ ωραιος.

Μια ερωτηση. Τα ντραμς τα εγραψες με μιντι "πιανακι" η πηρες ετοιμα loops?

You don't wanna mess with the best, do you?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου