Προς το περιεχόμενο

Χαιρετω την παρεα!!!! Newbie εδω...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χαιρετώ και εγώ με τη σειρά μου το νέο μας μέλος (καλωςήλθες αδελφέ) και προστρέχω με αγωνία να συμβάλω στο μαραθώνιο αγάπης :lol: :lol: :lol: για τον φίλο μας whitenoise. Του προσφέρω μαζί με τις ευχές μου και την πρώτη μου και συλλεκτική κιθάρα starfire les paul η οποία είναι όλη φτιαγμένη απο τίμιο ξύλο και τα μεταλικά της μέρη και οι μαγνήτες είναι απο κομμάτια του πυρινικού αντιδραστήρα του τσερνόμπιλ!!!

επίσης έχει τα εξής χαρακτηριστικά που την κάνουν πραγματικά απόλαυση στο παίξιμο 1) οι χορδές απέχουν 2 πόντους απο την ταστιέρα και 2) σε ένα σημείο, το μπράτσο κάνει μία εσοχή προς τα μέσα και η χορδή (μι) βρίσκεται στο κενό!!!(γεγονός)

 

δώρο επίσης ένας marshall ζώνης και μία ομπρέλα θαλάσσης.....α! και τέλος όταν με το καλό καταλάβω την Γη με την βοήθεια των πιθήκων (όπως έχω ξαναδηλώσει) θα σας κάνω όλους υπουργούς στην κυβέρνησή μου.

 

Ειρήνη υμήν εν Χριστό αδερφοί!!! μπόινγκ!!#$%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης έχει τα εξής χαρακτηριστικά που την κάνουν πραγματικά απόλαυση στο παίξιμο 1) οι χορδές απέχουν 2 πόντους απο την ταστιέρα

Ιδανικό για sweep-picking...

2) σε ένα σημείο' date=' το μπράτσο κάνει μία εσοχή προς τα μέσα και η χορδή (μι) βρίσκεται στο κενό!!!(γεγονός)

[/quote']

Μπορείς άνετα να απλώνεις και ρούχα εκεί ;)

 

Whitenoise για να μη νομίζεις ότι o ikon είναι καλύτερος φίλος, συνεχίζω την προσφορά αγάπης, χαρίζοντάς σου:

1) ένα Lindy Fralin μαγνήτη χωρίς την περιέλιξη,

2) Μια φωτογραφία μιας Suhr,

3) ένα μολύβι τύπου HB για να έχεις να ξύνεις και να βάζεις στο nut της κιθάρας σου όταν ξεκουρδίζεται (αληθινή συμβουλή του Superfunk που όντως πιάνει!!! :D

 

Ikon προλαβαίνω να καβατζώσω το Υπουργείο Πολιτισμού?:D:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης έχει τα εξής χαρακτηριστικά που την κάνουν πραγματικά απόλαυση στο παίξιμο 1) οι χορδές απέχουν 2 πόντους απο την ταστιέρα

Ιδανικό για sweep-picking...

2) σε ένα σημείο' date=' το μπράτσο κάνει μία εσοχή προς τα μέσα και η χορδή (μι) βρίσκεται στο κενό!!!(γεγονός)

[/quote']

Μπορείς άνετα να απλώνεις και ρούχα εκεί ;)

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Θα σε κάνω υπουργό παρα το προθυπουργό θα πρέπει όμως να μου παρουσιαστείς με μια μαϊμού στον ώμο πάνω στον καινούργιο σου deluxe! και στο υπουργικό συμβούλιο θα συνθέσουμε τον ύμνο του κόμματος με τίτλο: "ΝΤΟΥΕΤΟ ΓΙΑ ΒΙΟΛΙ ΚΙ' ΑΡΚΟΥΔΑ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλι δεν επιασε γαμωτο.... :(

ρε σεις πρεπει να παρω εξοπλισμο...καταλαβετε με.. :D :D

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ρε μπάς και μας χτύπησε η άνοιξη ομαδικά? Όλο κάτι post τώρα τελευτέα! :D

Πάντως άν εξερέσουμε κάποιες στιγμές, είμαστε πολύ δεμένο forum! Ειδικά σε σχέση με κάποια άλλα Ελληνικά forum που δεν υπάρχει post που να μήν πέφτει μπινελίκι και κοροΐδία...

 

Υ.Γ. whitenoise εγώ θα σου αγοράσω εκείνη την κιθάρα με τα 666 δολλάρια από το ebay..... :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να καλοσωρίσω και εγώ το φίλο με τη σειρά μου και να κάνω και εγώ μια προσφορά αγάπης στον whitenoise.

 

1)Ένα μπουκάλι νερό για να πίνεις όταν ιρδώνεις στα live(πραγματικά χρήσιμο)

2)Μια μπαταρία 9V για κανένα πετάλι(επίσης χρήσιμο)

3)Για μία μπύρα κλέβω για πάρτη σου τη SUΗR που θα πάρει ο takis

4)Με δύο μπύρες κλέβω οποιου μέλους εξοπλισμό επιθυμείς(+μια μπύρα για τις Tele του Superfunk για ευνόητους λόγους) :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εχουνε πεσει και κατι καντηλια κατα καιρους...ο θεος να σε φιλαει.. :D

Αυτό ξαναπέστο...

Πάντως πέρα από την πλάκα, όντως είμαστε δεμένο Forum, και ακόμη και σε φάση "καυγά" τελικά το θέμα λύνεται με χιούμορ :D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία μετά από όλα αυτά τα δώρα, με έχετε υποχρεώσει απίστευτα και όπως καταλαβαίνετε δεν μπορώ απτό να μην προσφέρω και εγω κάποια πολύτιμα δώρα..

 

Λοιπόν στον φίλο elaved θα δώσω 3 ενισχυτές κιθάρας.. 8O

Έναν marshall,έναν mesa boogie και έναν fender μαζί με πολλά πετάλια και στουντιακα εφφε.. 8O

 

Δεν χρειάζεται να φέρεις φορτηγό φίλε μου αλλά μόνο ένα άδειο cd να σου γράψω πειρατικό το guitar rig της native instruments..(για περισσότερες πληροφορίες θα διαβάσεις το read me) :twisted: :lol:

 

Για τον φίλο janick έχω ένα ξεχειλωμένο καποτάστο που είχε Δώρο το περιοδικό total guitar ..επίσης θα έχει την ευκαιρία να παίξει 2 ολόκληρες ώρες με τον engl μου και αν θέλει μπορώ να τον ηχογραφήσω και να το πάρει σε cd.. 8)

:lol: :lol: :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου