Προς το περιεχόμενο

Χαιρετω την παρεα!!!! Newbie εδω...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για τον φίλο janick έχω ένα ξεχειλωμένο καποτάστο που είχε Δώρο το περιοδικό total guitar ..επίσης θα έχει την ευκαιρία να παίξει 2 ολόκληρες ώρες με τον engl μου και αν θέλει μπορώ να τον ηχογραφήσω και να το πάρει σε cd.. 8)

:lol: :lol: :D

 

Mε σκοτώνει τόση αγάπη!!Ειδικά το καποτάστο... 8O 8O 8O Με υποχρεώνεις :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μία μπύρα κλέβω για πάρτη σου τη SUΗR που θα πάρει ο takis

 

janick θα σε σκισω...αλλα οκ τωρα που το σκεφτομαι μπορει και να σε αφησω να την παρεις την suhr,αλλα για ανταλλαγμα θελω μια κιθαρα κινεζικης υπερκατασκευης :lol: :lol:

(δεν αναβω φωτιες,πλακα κανω εννοειται :wink: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ και εγώ με την σειρά μου.Είχα την εντύπωση πως το forum είχε δωρεάν προσβάση αλλά αφου μπήκα στον χορό , θα χορέψω.

 

Λοιπόν έχουμε και λέμε.Δωρίζω στο κοινωνικό σύνολο του forum αυτού:

 

1)Τα παλιά τάστα απο την συλλεκτική κιθάρα μου. (τύπου σινκλ καταιγουεη)

 

2)Μια αφίσα του Malmsteen οταν ήταν ακόμα αδύνατος και είχε πρόβλημα αυτοπεποίθησης.(Λίγο πριν βγει απο το μαιευτήριο)

 

3)Τρεις κεφαλές μπουζουκιού Solitaire με εκτεταμένες μετατροπές όπως 4πλα FX loops μόνο για chorus/delay με κολλημένο το mix στο 100% προς αποφυγή ατυχημάτων , db boost (+362db) , λάμπες ικανές και για ρομαντικό φωτισμό,αγκιστράκι για κρέμασμα βαφτιστικών σταυρών και άλλων χρυσαφικών απαραίτητων για την καλή σκηνική παρουσία του παίκτη.

 

4)Σουβέρ με σώμα mahogany και AAA grade quilt maple top.

 

 

Alex μας καλωσορίζω και τους δύο επισήμως .Α! και για όσους δεν γνωρίζουν ο Alex είναι σοβαρό παικτρόνι απ αυτά που σου δημιουργούν στιγμιαία σύμπλεγμα κατωτερότητας και μετά ντρέπεσαι να πας να αγοράσεις χορδές.

 

 

 

Υ.Γ.

 

Alex η Universe είναι σε καλά χέρια.Μου την φέρνει για service συχνά. :wink:

endrix was a tweaker...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για όσους δεν γνωρίζουν ο Alex είναι σοβαρό παικτρόνι απ αυτά που σου δημιουργούν στιγμιαία σύμπλεγμα κατωτερότητας και μετά ντρέπεσαι να πας να αγοράσεις χορδές.

:

ενας ειναι ο μεγαλος και αξεπεραστος κιθαριστας του νοιζ..

ποιος αλλος ο cyberjohnys17...

οι παλιοτεροι ξερουν :D :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για όσους δεν γνωρίζουν ο Alex είναι σοβαρό παικτρόνι απ αυτά που σου δημιουργούν στιγμιαία σύμπλεγμα κατωτερότητας και μετά ντρέπεσαι να πας να αγοράσεις χορδές.

:

ενας ειναι ο μεγαλος και αξεπεραστος κιθαριστας του νοιζ..

ποιος αλλος ο cyberjohnys17...

οι παλιοτεροι ξερουν :D :D

XAXAXAXAXA!

Χωρίς να θέλω να θίξω τον cyberjohnys17 αλλά έχει πολύ γέλιο η κατάσταση,

ESP,Ibanez,Fender,Gibson,Epiphone,PRS,Suhr,Brian Moore,Framus,Cort,G&L,....ποιά είναι η καλύτερη για hard rock?

Πλάκα κάνω έτσι... :wink:

Καλωσήρθαν τα καινούργια μέλη!

Αφού είναι τοσο καλός ο Alex αντε ας ανεβάσει κανα κλιπάκι να τον ακούσουμε κι εμείς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε κακοί! Κάκιστοι!!! :twisted: :twisted:

Ρε αφήστε το παιδί (cyberjohnys17) να ψαχτεί λίγο! :D Αν δε θέλετε να απαντήσετε στα posts του, απλά αγνοήστε τον!

Προτείνω να βάλουμε όλοι μαζί "ρεφενέ" και να του πάρουμε δώρο μια Line6 Variax για να παίζει με διαφορετικούς ήχους (μιας και είμαστε στην εβδομάδα Charity)... :lol: :lol:

Dexter σε καλωσορίζω κι εγώ με τη σειρά μου!

Συμβουλη: μήπως να βάλεις ένα πιο προσωπικό Avatar για να σε ξεχωρίζουμε από τον toneless? (Eίμαι πολύ οπτικός τύπος και έχω συνδέσει τα avatars των πιο "παλιών" εδώ μέσα, τόσο που πλέον σχεδόν δε κοιτάω το όνομα αυτού που γράφει το εκάστοτε post... Εξαιρείτε ο fleamail!!!) :lol:

 

Αlex ανυπομονώ να ακούσω δειγμα από το παίξιμό σου! Mας άνοιξε την ..."ορεξη" ο Dexter :D:D:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ενα thread που εκανα σχετικα με clips μου,βιντεακια κλπ μετακινηθηκε,αν θελετε ακολουθηστε αυτο το link για να τα βρειτε εκει...

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1752&sid=2182c4e729926c7082d9df5ec5b23986

ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ και εγώ με την σειρά μου.Είχα την εντύπωση πως το forum είχε δωρεάν προσβάση αλλά αφου μπήκα στον χορό ' date=' θα χορέψω.

 

Λοιπόν έχουμε και λέμε.Δωρίζω στο κοινωνικό σύνολο του forum αυτού:

 

1)Τα παλιά τάστα απο την συλλεκτική κιθάρα μου. (τύπου σινκλ καταιγουεη)

 

2)Μια αφίσα του Malmsteen οταν ήταν ακόμα αδύνατος και είχε πρόβλημα αυτοπεποίθησης.(Λίγο πριν βγει απο το μαιευτήριο)

 

3)Τρεις κεφαλές μπουζουκιού Solitaire με εκτεταμένες μετατροπές όπως 4πλα FX loops μόνο για chorus/delay με κολλημένο το mix στο 100% προς αποφυγή ατυχημάτων , db boost (+362db) , λάμπες ικανές και για ρομαντικό φωτισμό,αγκιστράκι για κρέμασμα βαφτιστικών σταυρών και άλλων χρυσαφικών απαραίτητων για την καλή σκηνική παρουσία του παίκτη.

 

4)Σουβέρ με σώμα mahogany και AAA grade quilt maple top.

 

 

Alex μας καλωσορίζω και τους δύο επισήμως .Α! και για όσους δεν γνωρίζουν ο Alex είναι σοβαρό παικτρόνι απ αυτά που σου δημιουργούν στιγμιαία σύμπλεγμα κατωτερότητας και μετά ντρέπεσαι να πας να αγοράσεις χορδές.

 

 

 

Υ.Γ.

 

Alex η Universe είναι σε καλά χέρια.Μου την φέρνει για service συχνά. :wink:[/quote']

 

:D :D

και αναρωτιομουν τι εκανε αυτη η κιθαρα... :D

να'σαι καλα φιλε μου...

Alex

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου