Προς το περιεχόμενο

Iron Maiden - Terra Vibe/2 Αυγούστου 2008 (review)


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

 

 

Egina melos mono kai mono gia na kanw comment se esena file mou...

 

Oloi einai telioi se auto to band kai mazi kai o gers giati opios den apodexete ena melos pou exei kanei tosa kai tosa gia mia bada den borei na apokalei ton eauto tou maiden fan! Gnomi mou! :) ( nai itan bixti ) :D

 

για να κανεις σωστα το comment σου αγαπημενε μου και πριν σκονταψεις και γραψεις greeklish διαβασε τους κανονισμους του forum πριν δεις και πεις οτιδηποτε...

 

καλα τα λες και συ οπως και τοσοι αλλοι,αλλα να σου πω και κατι 4u exclusively

και στα τετοια μου οι μπηχτες σου 8)

 

peace!! :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως ησουν πολυ πισω;; κ εγω PL3 ημουν αλλα μια χαρα ακουγα...

 

Όχι, ήμουν στο ύψος του ηχολήπτη.

 

Δεν ξέρω, ίσως να είχα υπερβολικές απαιτήσεις, αλλά ο ήχος πέρυσι κ πρόπερσι (Heaven & Hell/Black Sabbath) ήταν πολύ καλύτερος (ήμουν βέβαια PL1).

 

Ειδικά για το μπάσο, είμαι κατηγορηματικός, μικροφώνιζε σε δεκάδες σημεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και σε αρκετά άλλα live,υπήρχαν και εκεί οι κλασσικοί ΒΛΑΚΕΣ με τις φωτογραφικές μηχανές και δεν λέω για κάποιους που OK,έβγαλαν μια δυο φωτογραφίες με την παρέα τους κτλ,λέω για τα άτομα που τράβηξαν όλο το live video για να το δουν και στο σπίτι....τι κατάντια...δεν καταλαβαίνουν δλδ ότι γίνονται υπερβολικά ενοχλητικοί στους γύρω τους??Ας μην αναφέρω βέβαια αυτούς με τα laser pointers...

 

Κατά τα άλλα για μένα οι maiden ότι και όπως να παρουσιάσουν θα πάω να το δω!!up the irons!! 

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαθεια μεσα μας ολοι ποζεραδες ειμαστε

 

Κι οσο πιο γρηγορα το αποδεχτειτε, τοσο πιο ευκολο θα ειναι για σας. Να μην ερχεστε σε συγκρουση με το ....μεσα σας νομιζοντας οτι ειστε μεταλια

 

EUROPE rules  ;D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι οσο πιο γρηγορα το αποδεχτειτε, τοσο πιο ευκολο θα ειναι για σας. Να μην ερχεστε σε συγκρουση με το ....μεσα σας νομιζοντας οτι ειστε μεταλια

 

EUROPE rules  ;D

 

+1000 αλλά με Marcello... ;-)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου