Προς το περιεχόμενο

confessions of an "emo"


liakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια, κι εγω οταν ημουν πιτσιρικας με τζην σκισμενα και κονκαρδες Deep Purple που ξημεροβραδιαζομασταν στην Πλακα με τον Βατικιωτη "περιεργους" μας ελεγαν. Τι να λεμε τωρα?

τα 80ς την ειτιλα, τα 90ς την ναιντιλα. Welcome to 2000s

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα αλτερνατιβάκια,τα σκεϊτόπουλα,η bored generation,oι alfies (καρω κουστουμι,γιλεκο,vespa),το τριπτυχο levi's-λύκος-βέρμαχτ...ολα μοδες σε παιδια τετοιας ηλικιας.Ηρθαν κ παρηλθαν,χεστηκαμε,παμε για αλλα.

 

+10000000

 

Ε, ε ε..Παμε γι αλλα...

RIP Vlassis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ ησουν με τον Βατικιώτη ρε?Κοιτα να δεις μικρος ο κοσμος ρε .....

 

 

Ποιος ειναι αυτος?

 

Και εγώ που είμαι μεγαλύτερος αναρωτιέμαι...Ποιος ειναι αυτος?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, ο Τζιμης Βατικιωτης με τους S.O.S band στο Skylab τοτε που ηταν ανοιχτα τα rock bars στην Πλακα. Skylab, Tiffany's, Ληδρα, Aris κλπ κλπ και παιζαν μπαντες σαν τους S.O.S, Sharp Ties, Μουσικες Ταξιαρχιες (με Δρολαππα), Heaven and Hell κλπ κλπ κλπ

Η ειστε λιγο μικροτεροι (εγω ειμαι 40 αλλα πηγαινα απο ΠΟΛΥ μικρος) αρχες δεκαετιας 80 μιλαμε, η εισασταν "τυρακια", η μενατε σε περιοχες "αλλου φρουτου" (δηλ high society προαστια). Για Πλακα μιλαμε

Πειτε μου τωρα οτι δεν ξερετε (θυμαστε) και το club Victoria στη Νικαια....... :D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι τα παιδιά. Δεν είναι περίεργο ή άσχημο να γουστάρει κανείς μουσική από άλλες "φιλοσοφίες". Το άσχημο είναι να γουστάρει και να μην το παραδέχεται ούτε στον εαυτό του.  ;)

 

Για να "ομολογήσω" και γω κάτι, μ'αρέσει η Avril Lavigne και ειδικά αυτό το τραγούδι:

 

http://www.youtube.com/watch?v=cQ25-glGRzI

 

Με 96 million views μάλλον αρέσει και σ'αλλους ;D :-*

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..........τοτε που ηταν ανοιχτα τα rock bars στην Πλακα. Skylab, Tiffany's, Ληδρα, Aris κλπ κλπ και παιζαν μπαντες σαν τους S.O.S, Sharp Ties, Μουσικες Ταξιαρχιες (με Δρολαππα), Heaven and Hell κλπ κλπ κλπ

Η ειστε λιγο μικροτεροι (εγω ειμαι 40 αλλα πηγαινα απο ΠΟΛΥ μικρος) αρχες δεκαετιας 80 μιλαμε, η εισασταν "τυρακια", η μενατε σε περιοχες "αλλου φρουτου" (δηλ high society προαστια). Για Πλακα μιλαμε

Πειτε μου τωρα οτι δεν ξερετε (θυμαστε) και το club Victoria στη Νικαια....... :D

 

Την μεγάλη μου αγάπη την Σοφίτα δεν ανέφερες.  >:(

Και το Cafe Pallete (Ιπποκράτους) με τον Τζίμη να παίζει τα μπλούζ του.

Οχι οτι τα ξέρω εγώ μικρό παιδί ::) Από ότι μου λένε...... ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου