Προς το περιεχόμενο

Καρτα ηχου-αγορα!(Μ-audio Fast Track Pro)


Mikros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι νεο μελλος,και καλησπερα!Ηθελα να ρωτισω αν ξερετε κατι για την Μ-audio Fast Track Pro!Σκεφτομαι να την αγορασω(εχω βεβαια υπ οπσην μου κ προηγουμενα ποστ φιλων) και θα ηθελα μια αποψη απο ατομα που εχουν δουλεψει 'η δουλευουν με αυτη!Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου φιλε μου, καλως ηρθες στο φορουμ!  ;)

Εχω την fast track pro εδω και 3-4 μηνες! Ολα καλα γενικα με την καρτα, τη δουλεια της την κανει κανονικοτατα!

Το μονο αρνητικο που εχω προσεξει, δεν γινεται να ανοιξεις πολλα προγραμματα που να απασχολουν την καρτα ταυτοχρονα π.χ. Cubase + Winamp μαζι! Δεν ξερω αν ειναι καποια "πονηρη" ρυθμιση αλλα με το συγκεκριμενο θεμα εχω ενα προβληματακι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι θέμα κάρτας αυτό απλά οι asio δε διαμοιράζονται

μπορεί να τους χρησιμοποιεί ένα μόνο πρόγραμμα τη φορά

 

εγώ με τις m-audio δεν τα πάω καλά γιατί πιστεύω ότι είναι

πολύ marketing η εταιρία και από θέμα επιδόσεων έχουν μείνει

πίσω

 

βέβαια αυτή είναι η γενικότερη άποψη μου για την m-audio

τις νέες κάρτες δεν τις έχω δοκιμάσει οπότε άποψη δεν μπορώ

να έχω

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω ένα εξάμηνο και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος ;D!είναι υπερβολικά εύχρηστη σαν κάρτα και μπορείς να πειράζεις τα πάντα σχεδόν με κουμπάκια που έχει πάνω της!στα ++ της ότι έχει και είσοδο για εξωτερικά εφέ!επίσης έχει μηδενικό latency!για εμένα προχώρα άφοβα ;)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αυτο!Την θελω κυριως για να συνδεσω πανω διαφορα πραγματα απο line in,effect unit και ενα μελλοντικο digital recorder(για να καμω καλα και την δουλεια μου)με τελικο σκοπο recording!Ενταξει κ γω πιστευω για μια σοβαρη αρχη ειναι μια χαρα,δν θελουμε και διαστημικες απαιτησεις..Εναν αξιοπρεπη clear ηχο θελουμε!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

tin doulevo enan xrono kai o ixos tis ine apsogos...opos proanaferthike mideniko latency kathos to HARDWARE TIS DEN EXEI KAMIA DIAFORA APO TIS KARTES M-AUDIO ME FIREWIRE CONNECTION...apla ine poli evelikti kai eksipiretiki gia mobile recording...pas sto studio me tin kartoula kai to laptop kai vgazeis olokliri paragogi...akomi exei epano fovera pads me para poli kalous epeksergastes tous opious boreis kai na rithmiseis me idika programata gia tin apokrisi tis sixnotites kai alla pollaaaaa....

 

opote gia mia poli kalh arxh ine pistevo oti kalitero me ta sigegrimena lefta....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΡΑΦΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑ GREEKLISH ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχώρα άφοβα!!Εκπληκτική κάρτα για την τιμή της. Τη δουλεύω ήδη ένα χρόνο...

 

Το μονο αρνητικο που εχω προσεξει, δεν γινεται να ανοιξεις πολλα προγραμματα που να απασχολουν την καρτα ταυτοχρονα π.χ. Cubase + Winamp μαζι! Δεν ξερω αν ειναι καποια "πονηρη" ρυθμιση αλλα με το συγκεκριμενο θεμα εχω ενα προβληματακι!

 

Χμ...εγώ πάλι κανένα. Cubase και Winamp μαζί κομπλέ. Όπως επίσης και Reason και winamp κομπλέ ταυτόχρονα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου