Προς το περιεχόμενο

Προτασεις για ακουστικη κθάρα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σου Stratocasterakia!!!  :) Δοκιμασε την FURCH OM 34 (περιπου 1500 ευρω) στον Κουρμπη (Θεμιστοκλεους 54 Αθηνα )  Εχω την κιθαρα και ειναι φοβερη! Εψαχνα κι¨εγω ακριβως το ιδιο (και το βρηκα !!!)  ΥΓ. Ζητα να σου περασει αν θελεις χορδες Martin 12 (θα το κανει) γιατι οι Elixir 11 που φοραει η κιθαρα εμενα προσωπικα δεν μ¨αρεσουνε καθολου. Η κιθαρα ειναι Τσεχικη χειροποιητη και σε φοβερη τιμη για την ευρωπη. Αυτα και καλη τυχη  ;) :D

Μην παιζεις πιο γρηγορα απ`οσο σκεφτεσαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τελικα με βλεπω για gibson j 200 modern classic SUNBURST.To natural σαν επιπλο ειναι.Ασε που το sunburst δινει και μια παραπανω "πολυτελεια".

 

  Επειδη αυτη εχει ηλεκτρικα πανω της και επειδη ειμαι λιγο ασχετο με αυτα , χρειαζεται ειδικος ενισχυτης ακουστικων οργανων ή ο marshall μου θα κανει τη δουλεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες ενισχυτη ακουστικων οργάνων ή να κανεις τον μαρσαλ κουκλοθεατρο βαζοντας του tweeter.

 

Mπά ούτε με tweeter σώζεται.Θα πάει τσάμπα η κιθάρα.Καλύτερα αρχισε να κάνεις οικονομίες για κανα AER, Schertler κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου