Προς το περιεχόμενο

camden - dnb


nihilnull

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά κι απο μένα. Είπα να ανεβάσω ένα κομματάκι να μου πείτε και σεις καμιά γνώμη που είναι πάντα χρήσιμη.

H βάση είναι κάτι κοντά στο drum and bass με κάποια samples.

 

http://www.box.net/shared/9i1mm6mon2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γειά χαρά!

μου τράβηξε το όνομα ο τίτλος και είπα να ρίξω μια ακρόαση...

 

:)μου αρέσουν τα αρπετζιέητορς και τα σάμπλς των πλευστών κλπ που πετάς από πίσω αν και είναι κάπως χαμένα μέσα στη μίξη... την οποία θα πρωτιμούσα πιο "καθαρή"...

μου αρέσει η εισαγωγή σου...

ήθελα όμως αλλαγές {τα γούστα μου παίζουν πολύ κοντά σε LTJ bukem, beefcake, aphex twin, οπότε μη με παρεξηγάς}στο beat και γενικώς να είναι πιο πλούσιο, όπως επίσης και το bass θα ήθελα να είναι "πίο μπάσο" να σε βαράει στο στομάχι ;)

 

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε WrTsXxx ευχαριστώ που έκανες τον κόπο να ρίξεις μια αυτιά.

 

Για το αδύναμο μπάσο και την καθαρότητα στην παραγωγή συμφωνώ μαζί σου, θα το δουλέψω περισσότερο.

Για το μπιτ δεν σε παρεξηγάω καθόλου. Τα δικά μου γούστα μαζι με aphex παίζουν σε bong-ra και venetian snares και συνήθως αυτά που παίζω έχουν βρωμερά σπασμωδικά μπητ απλά τώρα είπα να δοκιμάσω κάτι πιο "ανθρωπινο", lol. Thx  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bong-ra και venetian snares και συνήθως αυτά που παίζω έχουν βρωμερά σπασμωδικά μπητ

 

σωστόοοος! τα σπάνε!

..δε μας ανεβάζεις και τίποτα απ αυτά τα "βρωμερά σπασμωδικά" μπητσ? 8)

 

 

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο κομμάτι my friend  ;) . Έχει πολύ ωραία ατμόσφαιρα και εξέλιξη. Το beat λίγο με χάλασε, είναι κάπως overdriven ο ήχος του. Κατα τ' άλλα up!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα μου άρεσε...απλά η μονη παρατηρηση που μπορω να κανω ειναι ότι τα drums και εμενα μου φίνονται σχετικά πνιγμένα και λίγο μαζεμενα στο κέντρο (δεν ξερω αν αυτο υφίσταται)...

 

 

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο υλικό! Μου άρεσε το κλασικό "γεμάτο" dnb beat με τα εφέ του. Κάπου μετά τη μέση έχεις μια μπασογραμμή που θα μπορούσε εύκολα να κάθεται και μόνη της στη μίξη αλλά εκείνη τη στιγμή παίζουν τόσα άλλα μαζί της που χάνεται λίγο...

 

Επίσης πολύ σε συμπάθησα για το avatar σου  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου