Προς το περιεχόμενο

help:επικυρωση γησιοτητας windows vista


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπρε τριγκακο σταματα το κυρηγμα. εχω αλλο υπολογιστη για μουσικη . σε αυτον που εχω το προβλημα μπαινω μονο στο ιντερνετ και ειναι ο καθημερινος μου υπολογιστης .

εχω και εναν sony vaio αφιερωμενο σε καποια αλλη δουλεια. Δεν ειμαι πλουσιος , απλα ετυχε πραγματικα να τα χρειαζομαι ολα αυτα.

Στην ουσια ο fujitsu ειναι ο σαβουρο-υπολογιστης μου , οπου θα μπουνε οι φωτο απο το κινητο , τα φλασακια των φιλων με οτι αηδια εχουν μεσα , θα μπει η γυναικα μου στο ιντερνετ και θα παταει οτι της κατεβει και οτι εχει ωραιο χρωμα , θα παιξει κανα divx , κλπ κλπ

 

τερμα τα off topic.

γλιτωστε με απο το φορματ . εδω σας θελω.

βασικα λεω να γραψω και σε κανα κομπιουτερο φορουμ , αλλα

- βαριεμαι διαφορους που δε ξερουν και λενε οτι τους κατεβει(εχει μυριαδες τετοιους , παρολο που καποιοι ειναι οντως τρομεροι γνωστες , αλλα ξενερωνουν με τιποτα ασχετους που ξεκατινιαζονται λεγοντας βλακειες)

- εχω παρατηρησει οτι εδω μεσα εχουμε μπολικα ατομα που κατεχουν σε πολυ υψηλοο επιπεδο αυτα τα κομπιουτεριστικα θεματα (και απ'οτι εχω τσεκαρει , καποιοι το κατεχουν και σε πανεπιστημιακο επιπεδο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλος εγω που δούλευα με έναν τεχνικό υπολογιστών και μας έιχε παρουσιαστεί το ίδιο πρόβλημα, συνειδητοποιήσαμε ότι πάιζει να έφταιγε το spybot. Από τότε δεν ξαναβάλαμε spybot στα vista και δεν ξαναεμφανίστηκε αυτό το κουτάκι. Τσέκαρε αν έχεις spybot εγκατεστημένο και δοκίμασε το. Βασικά εμείς κάναμε επαναφορά συστήματος μια μέρα πριν βάλουμε το spybot στο pc...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι το spybot ? Νομιζα οτι ηξερα τι ειναι αλλα αναφερεις "βαλαμε το spybot στο pc " και μπερδευτηκα.

 

παιδες δεν εχω προλαβει να ασχοληθω σοβαρα και με δραστικο τροπο με το προβλημα μου.

νομιζω παντως οτι αν απεγκαταστησω το wga (windows genuine advanced) θα το "κοροιδεψω " και θα μπορεσω να βαλω τα σωστα serials και μετα θα μπορεσω να κανω update και επικυρωση.

εψαξα λιγο σχετικα και ειδα οτι στα βιστα οταν ανακαλυψει το wga οτι δεν εχεις νομιμα serials στελνει συνεχεια στοιχεια στην microsoft απο τον υπολογιστη σου (γιαυτο και μου φαινεται ενω ειμαι idle οτι κατι γινεται στο background) και δε σου αφηνει να εχεις ολες τις λειτουργιες των windows διαθεσιμες.

τα λεω καλα?

εχει κανεις εμπειρια να μου πει πως να κανω wga removal?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι το spybot ? Νομιζα οτι ηξερα τι ειναι αλλα αναφερεις "βαλαμε το spybot στο pc " και μπερδευτηκα.

 

Το spybot είναι πρόγραμμα αφαίρεσης κακόβουλου λογισμικού δλδ spyware, malware κλπ. Εμάς εμφανιζόταν μόνο όταν το είχαμε εγκαταστήσει.. Anyway εφόσον είναι vista γτ δεν κάνεις μια επαναφορά συστήματος? Όλα μπορεί να λυθούν  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α καταλαβα τι εννοεις.

 

δε μπορω να κανω restore , γιατι με καποιο μαγικο τροπο εχει κρατησει μονο τις τελευταιες 2 - 3 μερες . δηλαδη τωρα εχει τις μερες απο 16 σεπτ εως σημερα . πριν μια εβδομαδα ειχε παλι τις τελευταιες 3 μερες  και σε μια εβδομαδα στις 25 σεπτ πχ θα εχει την 23 - 24 -25 σεπτεβριου μονο. κουλο ε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου