Προς το περιεχόμενο

help:επικυρωση γησιοτητας windows vista


Προτεινόμενες αναρτήσεις

@mscmkr:

Δεν έχω δει/ακούσει ποτέ τέτοια περίπτωση σε Fujitsu-Siemens laptop. Άλλωστε στο manual έχει τη λίστα με τα accessories που έρχονται με το laptop (συμπ. του recov. dvd). Τώρα αν κάποιος είναι τόσο αφελής να αγοράσει laptop και να ανοίξει το κουτί και να μην έχει ούτε manual και να μην προβληματιστεί, τότε είναι άλλη ιστορία. Πάντως αν βαριέσαι να λινκάρεις περιπτώσεις, φαντάσου πόσο βαριέμαι και γω να τις ψάξω που δεν έχω και χρόνο  :)

 

@boody

Βρε boody σιγά σιγά μας βγαίνουν αρκετά τα προβλήματα. Άσε την επικύρωση στην άκρη, το βασικό πρόβλημα είναι ότι δεν έχεις πρόσβαση στα στοιχειώδη εργαλεία των Vista. Μια "εύκολη" διέξοδος είναι το format αφού έχεις κάνει backup, αλλά νομίζω αξίζει να το "πολεμήσουμε" το θέμα.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ναι κι εγω δε θελω να κανω κατευθειαν φορματ.

το ονλαιν σκαν ειναι στο 5% και λεει "εντοπιστηκαν 5 στοιχεια βρεθηκε ενα προβλημα".

αντε να δουμε ....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o mscmkr έχει δίκιο, κι εγώ σε sony vaio δεν είχα recovery disk, υπάρχει μέσα σε κρυφό partition στο σκληρό για να κάνεις αυτόματα εργοστασιακή επαναφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν βαριέσαι να λινκάρεις περιπτώσεις, φαντάσου πόσο βαριέμαι και γω να τις ψάξω που δεν έχω και χρόνο  :)

 

Δεν είσαι ο μόνος. :) Άλλωστε ο σκοπός μου εδώ δεν είναι να πείσω κανέναν για ο,τιδήποτε... ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρεμα! σε αυτο το thread εγω ειμαι η ψυχη της παρεας!!    ;D

 

ευχαριστω παιδες για την μεχρι στιγμης βοηθεια. ειμαι εν αναμονη του σκαν . αν δεν γινει τιποτα θα κανω καποιες απεγκαταστασεις. μετα λεω να μπω σε safe mode να κανω επικυρωση , αν μπορεσω , μηπως και εχει σχεση με ολα τα δεινα μου (μπα λιγο απιθανο) , μετα θα κανω system restore, μετα μαλλον φορματ (αν και ειναι η εσχατη λυση) .

και πανω που καυχιομουνα οτι δε κανω ποτε φορματ , οτι δε κολαω τιποτα εγω γιατι ξερω ολα τα κατατοπια (πραγματι απο τοτε που πριν χρονια σταματησα σαν αρχαριος να περιφερομαι σε τσονταδικα και να κατεβαζω και να εγκαθιστω καθε ειδους λογισμικακι , που εκανε κατι χαριτωμενο, οντως δεν αντιμετωπισα προβληματα).....  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o mscmkr έχει δίκιο, κι εγώ σε sony vaio δεν είχα recovery disk, υπάρχει μέσα σε κρυφό partition στο σκληρό για να κάνεις αυτόματα εργοστασιακή επαναφορά.

 

Για Fujitsu Siemens λεω fleamail  ;)

 

Δεν είσαι ο μόνος. :) Άλλωστε ο σκοπός μου εδώ δεν είναι να πείσω κανέναν για ο,τιδήποτε... ;)

 

True  ;)

 

boody: για δες εδώ,

 

και στο google

 

hope this helps  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I stand corrected μου φαίνεται...

 

Πάει και η Fujitsu-Siemens  :'(

Να τους καεί η tonelab  :P

 

Thanks mscmkr  :-*

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου