Προς το περιεχόμενο

help:επικυρωση γησιοτητας windows vista


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το εκανα και μου βγαζει αλλο κλειδι απο αυτο που γραφει το δικο μου απο κατω στο χαρτακι

τωρα τι κανω?

δε μπορω να εχω προσβαση στο υπολογιστης μου ->ιδιοτητες. επισης ουτε στο control panel.

με αλλο τροπο πως μπορω να το εισαγω?

τι μπερδεμα?

μου εστειλε ο τεχνικος της microsoft ενα ονλαιν antivirus και τωρα κανω online scan. ειναι τοποθεσια της microsoft.

λογικα θα παρει ωρες.

σε safe mode αν μπω μπορω να κανω την δουλεια? τι παταω για να μπω σε safe mode ? θυμηστε μου πλιζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ναι πρεπει να εχω  και τετοια. ή μηπως δεν εχω και πρεπει να φτιαξω μονος μου recovery cd μεσα απο τα βιστα?

θα το τσεκαρω μετα . σε καποιο λαπτοπ θυμαμαι οτι δεν ειχα σιντι αλλα επρεπε να φτιαξω μονος μου. σορι που δε θυμαμαι οτι με ρωτας αλλα εχω αποκτησει 3 λαπτοπ μεσα σε ενα μισυ χρονο και τα εχω μπερδεμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ιος το πρόβλημα που έχεις και ΔΕΝ πρέπει να φτιάξεις εσύ recovery CD, στο δίνουν !!!

 

Αρα ή σου έβαλαν άλλο product key κατα λάθος ή τα windows είναι μαιμού ή είναι περίεργη κατευθείαν εισαγωγή απο το μαγαζί με μαιμού προεγκαταστημένα windows. Το έχω πάθει με εκτυπωτη HP που δεν έπρεπε να έχει έρθει στην Ελλάδα και στην HP νομίζαν ότι δεν υπάρχει τέτοιο μοντέλο.

 

Γιατί δεν ρωτάς το μαγαζί που το πήρες ή την αντιπροσωπεία της Φουζίτσου στην Ελλάδα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Μάι Κομπούτερ -> Πρόπερτιζ  ;D έχει επιλογή "change product key" και θα βάλεις το κανονικό σου από εκεί.

 

Ξαναρωτάω εις περίπτωση που διέφυγε: είσαι administrator στο μηχάνημα και δεν μπορείς να κάνεις δεξί κλικ στο "My Computer" και να ανοίξεις τα Properties?

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι απαραίτητο να έχει CDs / DVDs μαζί. Πολλά pre-installed έρχονται σκέτα-νέτα. Επίσης μπορεί να έχει κάποιο backup partition. Πάρε τηλ. τη Siemens.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι απαραίτητο να έχει CDs / DVDs μαζί. Πολλά pre-installed έρχονται σκέτα-νέτα. Επίσης μπορεί να έχει κάποιο backup partition. Πάρε τηλ. τη Siemens.

 

Κάθε FS laptop έρχεται ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ με το Recovery DVD των Vista, άσχετα με το ότι είναι preinstalled το OS.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θα το πιστεψεις. το μαγαζι που το πηρα εκλεισε. λειτουργουσε εδω και μια δεκαετια και εκλεισε πριν μερικους μηνες

ολα στραβα.

αυτο με το oτι δεν ανοιγει το κοντρολ πανελ και οι ιδιοτητες toy my compter πως το εξηγεις?

θα αρχισω να κανω μερικα uninstall , οσα εγκατεσετησα τελευταια , γιατι πολυ παλια που ειχα καποια τελειως ανεξηγητα προβληματα ηταν απο conflicts δυο προγραμματων.

παντως απο την μερα που εβαλα τον firefox 3 ολο κουλα μου κανει ο υπολογιστης.

α δε σας ειπα. οταν μου ζηταει να επικυρωσω τα βιστα (βλεπε πρωτο ποστ) πανω πανω γραφει "το στοιχειο aero δε λειτουργει" . η πλακα ειναι οτι εχω basic vista και ...δεν εχει aero αυτως ή αλλως!!!

 

επισης εχω μια υποψια τελευταια οτι οταν ειμαι στο ιντερνετ χωρις να κανω κατι σπουδαιο (πχ διαβαζω απλως in.gr και ανοιγω και μια ακομη σελιδα) κατι μου τρωει την ταχυτητα.

το system restore λες να κανει κατι?

πω πω η σαρωση ειναι ακομη στο 3% καλο σαββατοκυριακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nope. Κάνε ένα search και θα δεις και άλλες περιπτώσεις ατόμων που αγόρασαν pre-installed και ψάχνουν CDs.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι θεμα administrator . δεν ανταποκρινεται η επιλογη . δεν ανοιγει το παραθυρο ιδιοτητες.

επισης πριν λιγο μου ανοιξε το control panel και γραφει "αυτος ο φακελλος ειναι κενος"

πηρα την seimens και τους ειπα οτι δεν εχω κανει registration to laptop και μου ειπε οτι δεν εχει σχεση αυτο με το προβλημα με τα βιστα , και να τηλεφωνησω στην microsoft , οπως και τελικα εκανα΄.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου