Προς το περιεχόμενο

Γνωριζει κανεις αυτο το πιανο?(πολυ παλιο)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας αγαπητοι πιανιστες,

 

  Ειναι η πρωτη φορα που γραφω σε αυτο το τμημα του forum το noiz. Ειμαι κιθαριστας αλλα τυχαινει να θελω να ασχοληθω και με το πιανο σιγα σιγα... Τυχαινει να εχω απο την μητερα μου ενα πιανο με αρκετα μεγαλη ιστορια απο οτι εχω καταλαβει. Απο οτι ξερω χρονολογειται απο το 50 περιπου. Μαλλον εχει ερθει απο την Αμερικη. Αρχικα ηταν στο εθνικο ωδειο του Π.Φαληρου και μετα το αγορασε μεταχειρισμενο απο εκει ο παππους μου για την μητερα μου αφοτου ειχε κανει καποια χρονια πιανο ηδη. Ε... και εχει μεινει σπιτι μου απο τοτε! Εμφανισιακα ειναι σε αριστη κατασταση αλλα στο μονο σημειο που εχει φθαρει ειναι εκει που γραφει την μαρκα... Απο οτι μπορω να διακρινω λεγεται καπως conancy,pronancy, coniancy η κατι τετοιο... Ξερετε αυτη την μαρκα? Πως την κρινετε? Παντως φαινεται χειροποιειτο... Ευχαριστω και συγνωμη για τυχον ανακριβειες αλλα δεν ξερω πολλα απο πιανα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηνπως ειναι Conway ή Proskowec ?? βγαλε μια φωτοτο πιανο και εκει που λεει την μαρκα - ο θειος μου (καλο παιδι ) ισως μπορει να σε βοηθησει........

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι οχι απο το imageshack ?? αλλα anyway μπορεις και απο δω αν πας πανω ακριβως απο την 2η φατσουλα που λεει το κουμπι "εισαγωγη εικονας"  ;D ;D ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν εχεις την φωτο σε καποιο site, μπορεις με τα tags [/img] να την παραθεσεις εδω, δινοντας το link για την ιδια την εικονα - ειναι αυτο που σου περιεγραψε ο messalion.

 

Αν θελεις, μπορεις να την ανεβασεις ως συννημενο αρχειο στο post σου - επελεξε το κουτακι "Προσθετες Επιλογες" και θα δεις την επιλογη για επισυναψη αρχειου. Απλα βεβαιωσου οτι το μεγεθος της ειναι μεσα στο επιτρεπτο οριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου