Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για εμφάνιση σχολίων εκτός θέματος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

σωστο κ τοτε θα υπαρχει κ ενα ειδος αυτοματου φιλτραρισματος ενω τωρα πρεπει ο κακομοιρος νεοπας να διαβαζει τους βοθρους κ τα καζανακια μου.Δε λεει μακακια ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο διαχωρισμός on/off topic δε μου αρέσει σαν ιδέα.

 

Απολαμβάνω το forum γι'αυτό που είναι, πολλά threads ανεπανάληπτου κανιβαλισμού ανήκουν στα προσωπικά μου καρα-favorites, και ως εκ τούτου δεν ενθουσιάζομαι με την προοπτική του "στεγνώματος" των θεμάτων.

 

Το διάβασμα που εγώ κάνω στο Noiz δεν είναι ούτε καφενειακό, αλλά ούτε και a-la-διδακτορική διατριβή. Διαβάζω (και γράφω) με μια ανάμεικτη (πείτε το και μπάσταρδη) λογική.

 

Το Noiz δεν έπεσε απ'τον ουρανό-είμαστε όλοι συνυπεύθυνοι για την ποιότητα του και τη ρότα που τραβάει.

Εξάλλου, ας το σκεφτούμε κι έτσι: Φτιάξτε στο μυαλό σας, ο καθένας για τον εαυτό του, τη δεκάδα των μελών που γουστάρετε περισσότερο, που θεωρείτε απαραίτητους, που κρίνετε ότι βοηθούν συχνά και συστηματικά. Και μετά σκεφτείτε: Θα θέλατε αυτοί οι άνθρωποι να γράφουν σαν να ξεπήδησαν από manual;

 

 

Ιάσωνα δεν αμφιβάλλω για τις ευγενείς σου προθέσεις, και εννοείται ότι όλα τα παραπάνω δεν περιέχουν καμουφλαρισμένες αιχμές προς το πρόσωπο σου. ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το αφεντικό λέει ότι είναι δύσκολη η υλοποίηση και να θέλαμε να κάνουμε κάτι τέτοιο, μάλλον δεν υπάρχει λόγος περαιτέρω συζήτησης.

 

Νομίζω ότι όλες οι απόψεις που γράφτηκαν είναι βάσιμες οπότε λέω για λίγο καιρό δοκιμαστικά στα ποστ μου ότι είναι ξεκάθαρα off-topic να το βάζω από μόνος μου με π.χ. 8άρια italic, ίσως έτσι να ξεχωρίζει η ουσία του ποστ καλύτερα χωρίς να σας στερώ άδικα από τις εμπνευσμένες και καθόλα χιουμοριστικές ατάκες που με διακρίνουν  ;) :D

 

 

Thanks σε όλους για τα σχόλια  :)

 

 

 

π.χ.:

Μην ξεχαστείτε, σε μια βδομάδα Μπυροποσία!  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου