Προς το περιεχόμενο

Fender '62 Jazzmaster


lucky13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφερομαι να παρω απο αμερικη μια Fender '62 Jazzmaster usa.Ξερετε κανενα οnline μαγαζι απο αμερικη που να εχετε εμπειρια και να στελνει μεσω usps?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου επειδή έψαχνα και ψάχνω και γω εδώ και αρκετό καιρό την ίδια κιθάρα, καλύτερα να κάνεις την αγορά μέσω ebay και αν γίνεται να σου δηλώσει μικρότερο πόσό. Αλλιώς τα λεφτά που θα γλυτώσεις απο την ισοτιμία θα στα πάρουν ίσως και με το παραπάνω στο τελωνείο. Ενδέχεται να βρείς και απο το ευρωπαικό ebay και να γλυτώσεις τους δασμούς.

 

Για την classic player πως σου φαίνεται; δεν ψήνεσαι; Είναι και φθηνότερη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πρότεινα να γίνεις μέλος του offsetguitars.com

μετά απο 50 posts θα μπορείς να βλέπεις το emporium

οπού έχει αρκετές ευκαιρίες και θα μάθεις απο τρελαμένους

με αυτές τις κιθάρες αρκετά πράγματα. Αν θές μου λές

budget σου και τι specs θές να έχει και σου κάνω μια

πρόταση.

www.facebook.com/pulsedot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Αρχικά trickius ψάχνω από ebay εδω και αρκετό καιρό και δεν έχω βρει αυτό που ψάχνω ή και να το βρω δεν θα το στέλνει Ελλάδα. Όσο για τα λεφτά σκέψου ότι Αμερική κάνει 1440$ +130$μεταφορικα που σημαίνει γύρο στα 1000 euro πες ότι γίνετε η στραβή και μπλέκω με τελωνια βαλε άλλο ένα 25% (που είναι πιο λίγο βασικά) πάει στην χειρότερη 1250 euro. H καλύτερη τιμή που θα βρει από Ευρώπη με μεταφορικά είναι 1600 οπότε και πάλι συμφέρει.. Oσο για classic player δεν το συζητάω καν. Έχω πολλά χρόνια γιαπωνέζα και δεν υπάρχει σχέση. Ούτος η άλλως με τα λεφτά που θα τις ρίξεις για να την φέρεις σε ικανοποιητικά πλαίσια θα σου βγει λίγο πιο κάτω από αμερικανα κθανε και πιο χάλια.

Zappa το έχω υπόψη μου το site απλά δεν ήξερα για το emporium καλό ακούγετε αν και δεν θέλω να μπλέξω και να κανονίσω με τύπο εκτός ebay ή εκτός online shop που δεν ξέρω ότι είναι καλό. Δεν ψάχνω και τπτ το ιδιαίτερο την '62 RI usa σε olympic white

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου