Προς το περιεχόμενο

ΚΑΡΤΑ ΗΧΟΥ LEXICON LAMBDA


ROKKOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλο μηνα και καλημερα ακυρωσα τη κονσολα beringer  kai πηρα καρτα ηχου lexicon lambda eixa m-aydio 1010 lt πιστευω αυτη να ειναι καλυτερη τι λετε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλο μηνα και καλημερα ακυρωσα τη κονσολα beringer  kai πηρα καρτα ηχου lexicon lambda eixa m-aydio 1010 lt πιστευω αυτη να ειναι καλυτερη τι λετε.....

 

Γιατί να είναι καλύτερη;

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρα πιο πρακτική μιας και είναι εξωτερική ,από In/out τα ίδια νομίζω πως έχουν αλλά τώρα από ποιότητα preamp ,latency κλπ δεν ξέρω...

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλλη εφαγε τα ψωμια της η εισοδος για μικροφωνο ηταν καμενη  κ.α  απλα απο το να επαιρνα τη κονσολα με τα  μονιτορ απο το forum μου ειπαν καλυτερα μια καρτα ηχου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαρηστω .. ευχαρηστω και τα παιδια στο forum που με σωσανε απο τραγικο λαθος ...απλα τωρα πιστευω ολα να ειναι πιο ευκολα προσβασημα και το μικροφωνο δεν θα εχει θορυβο οπως ειχα αφου  το εβαζα σε line in στη παλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου