Προς το περιεχόμενο

Έκκεντρον - Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δες το Stones που είναι κοντά στην Αγ. Σοφίας.

Δες Λαδάδικα (Eightball, X Club, Dizzy, Harley κλπ).

Χμμμ... δεν μου έρχεται κάτι άλλο. Σίγουρα κάποιος άλλος θα σου πει  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Koντά στο έκκεντρο είναι η κιβωτός(στον ίδιο δρόμο λίγο πάνω),ένα άλλο δεν θυμάμαι όνομα σε δρόμο παράλληλο στο έκκεντρο προς εθνικής αμύνης  δίπλα στο Λωτό, το dizzy dolls στα λαδάδικα, το μπαράκι σε δρόμο στενό παράλληλο στη εγνατία στο ύψος της βενιζέλου(ανεβαίνεις βενιζέλου από εγνατία πρώτο στενό δεξιά είναι ένα μπαράκι με εσωτερικό πάτωμα κτλ), Εthnic πρίγκιπος νικολάου,........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τώρα που γυρίζει πείτε και άλλα καλά μπαράκια τέτοιου στυλ που δεν είναι αποκλειστικά κοντά στην παραλία κλπ.. (Δλδ εκτος Ziggy, Εκκεντρο, flipside, Θερμαϊκός, ήλιος κλπ, νερό που καίει) Είμαι φοιτητής 2ο έτος και θέλω τα έχω βαρεθεί τα συγκεκριμένα :/

 

ΑΡΚ

Πιο πανω απο ziggy

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααα... υπάρχει και το Πτυχίο πιο πάνω απο την Καμάρα, καθώς και το Σορόκος (?) στην ίδια περιοχή.

 

Για το πτυχίο θα πω μόνο ότι είναι σταθερή αξία κ βαράω 8ωρα...άλλωστε με 3 ευρα την μισόλιτρη αμστελ δε μπορείς να κάνεις αλλίως! όσο για το σορόκο, είναι στην Μακρυγιάννη, κάθετη στην Ιασωνίδου και προσωπικα το απεχθάνομαι! ;D

 

Στα λαδάδικα εννοείται CULT(καμιά σχέση με το παλιό στην κούσκουρα αλλά έχει ωραία live και φυσιολογικές τιμές) και ΑΔΥΤΟ..

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο παλιό Cult στην κούσκουρα έχω άδειάσει αρκετές νταμιτζάνες με ούζο βύσσινο.......καλτ μαγαζί με τα όλα του..... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το πτυχίο θα πω μόνο ότι είναι σταθερή αξία κ βαράω 8ωρα...άλλωστε με 3 ευρα την μισόλιτρη αμστελ δε μπορείς να κάνεις αλλίως! όσο για το σορόκο, είναι στην Μακρυγιάννη, κάθετη στην Ιασωνίδου και προσωπικα το απεχθάνομαι! ;D

 

Στα λαδάδικα εννοείται CULT(καμιά σχέση με το παλιό στην κούσκουρα αλλά έχει ωραία live και φυσιολογικές τιμές) και ΑΔΥΤΟ..

 

Και Amstel και φουλ στο νερό να υποθέσω?  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε... Μια χαρά είναι η μπύρα!

 

Nαι ρε όντως μια χαρά είναι, βαρελίσια σε παγωμένο ποτήρι έχω τσεκάρει κ τη διαδικασία σερβιρίσματος! (κοντεύω να γίνω στελεχος εκεί μέσα!)

 

Πάντως με την κατάλληλη παρέα προτείνω ανεπιφύλακτα τα παρακάτω:

1.Πτυχίο

2.Διαχρονικό (λίγο πιο κάτω με αρκετά καλή μουσική σε φαση rock-reggae-or-something)

3.The blues bar (στην αρχαία αγορά, το χειμώνα είναι όλα τα λεφτά)

4.Αρχέγωνο(η κλασσική αξία στη Μαρτίου, κ προσωπικά για μένα έχει την καλύτερη μουσική για καφε και χαβαλέ plus wireless δικτυο, άσε που θα ήταν ότι πρέπει για μπυροποσία λόγω..μεγέθους! ;))

 

και για να συμπληρωθεί η λίστα-διαφήμιση :P

μετά από όόόόλα αυτά χτυπάτε και ένα σουβλάκι στο ΕΤΣΗ (ναι με Η γραφεται ;)) και είστε comple.. :)

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου