Προς το περιεχόμενο

Τεχνική για double stops?Βοήθεια


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ροκ εντ ρολ?Ατατατα...απο προηλθε το νταμπ στοπ?

 

Να δω μπραιαν σετζερ καλυτερα γιατι ο τζόνυς μου ανακατεψε το στομαχι

 

καλάαα... :)

εσύ χάνειιις...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες ό,τι θες. Αν ζητάς βοήθεια όμως, σου δίνουμε το κομμάτι όπου πρωτοεμφανίστηκαν τα double-stops και μετά έχεις και attitude δεν βοηθάει...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε την παλευεται σοβαρα τωρα.Επειδη ο τσακ μπερι πρωτοεμφανισε το νταμπλ στοπ πρεπει να δω αυτον?Ο γαλλος που εβαλε πιο πριν ο σουίνγκ ήταν τρελα αν εδειχνε κ επαιζε κι αλλα θα ηταν ακομη πιο σουπερ.

 

Εσενα ανθρωπε που βλεπεις ροχαλεν κ τσακ δεν σε κραζω κ καλα κανεις κ γουσταρεις εχεις το δικαιωμα να βγαλεις κ παιξιμο απο κει.Εγω δεν ψηνομαι γιατι δεν μου λεει τπτ που ειναι το κολλημα.Δεν κραζω εσας που τα ακουτε αλλα εγω δεν την παλευω πως να το κανουμε.

 

Ευχαριστω για την βοηθεια κ για την ιστορικη βοηθεια αλλα η ιστορια δεν θα με εξελιξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την βοηθεια κ για την ιστορικη βοηθεια αλλα η ιστορια δεν θα με εξελιξει

 

Τοτε ρε μη μας τα πρηζεις με τους ξαδεφους του Καραισκακη και στη τζαζ. Μονο νεους θα ακους ε?

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω εχεις ενα δικιο γιατι δεν ειναι ολοκληρωμενη η αποψη κ αν την γραψω θα μιλαμε παλι για 15 σελιδες κ για βιωματα οποτε αστο.

 

Μαλλον θα το ξανασκεφτω να γραψω απορια εδω περα κ λαθος μου που το κανα βασικα γι'ακομα μια φορα.

 

Μονο τεχνολογικα κ ηλεκτρολογικα στο νοιζ οπως φαινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πας καλα?

Με το που εγραψες την απορια νομιζω ΚΑΙ εγω ΚΑΙ ο spy (αν δεν κανω λαθος) σου δωσαμε απαντησεις, οκ μπορει η δικη μου να μην ειναι σωστη γιατι δεν ξερω εγω απο double stops και προφυλακτικα again.

Αλλα μην μας λες οτι δεν ξαναποσταρεις ερωτηση ενοχλημενος γιατι ΕΣΥ σνομπαρεις τις απαντησεις μας. Αν ηταν το αντιθετο δεν θα ασχολουμασταν

Αντε ναουμ...

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σνομπαρω την απαντηση αλλα δεν βρισκω το λογο να μελετησω βαλ χαλεν κ τσακ μπερυ.

 

Ποσο δυσκολο να το κατανοησει καποιος?Και οι δυο στο τελος μου λετε για σνομπαρισμα κ τριχες κατσικας στειρας.

 

Ειπαμε το βιωμα εγω δεν το κατανοω κ παιρνω τσακ μπερι στη μαπα.

 

Τον τυπο που λεει ο σπαι δεν τον ειδα ακομα κ δεν σχολιαζω εκει τπτ.Αλλα τα αλλα που τα ειδα δεν ηταν απλα αυτο που ψαχνω αλλα η ιστορια του.Δε με ενδιαφερει γιατι δεν βελτιωνει κατι σ'αυτο που ψαχνω.Ο σουινγκ βοηθησε καπως την κατασταση ωστε να δειτε κ να μου πειτε πανω σ'αυτο τι εχετε αλλα το στειλαμε θεο παλι.

 

Αστο ρε μπαμπογρια δεν παει δε βλεπεις?Τελευταια οτι κ να γραψω στο τελος ξυνο βγαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου