Προς το περιεχόμενο

Bacchus Guitars


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλος μου Ιταλός (δουλεύει στη RAI) κι έχω πάρει 4 κιθάρες από αυτόν μου κρατά μια χειροποίητη Bacchus LP (με χαλάει το χρώμα) και την πουλάει (μονο σε μένα 1300 euro) αλλά αυτήν την ASAT την έβαλα στο μάτι.

 

H ζωή είναι πολύ μικρή man. Προχώρα το συντομότερο.  ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι και σχετικά καλές οι τιμές τους.Αλλά οι συγκεκριμένες είναι ΠΟΛΥ πιο φθηνές απο Αμερική ebay.Ειναι απο τις μάρκες που έχουν χαοτική διαφορά στις τιμές εδώ και εκεί.Bear(arkouda!) that in mind.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

προσ γνωστες:επιασε το ματι μου αυτες τις les paul απο οτι διαβασα πρεπει να γαμανε,ποσο παει η τιμη της les paul της ασπρης εδω περα?ξερει κανενας?ιδου κ το Link:

http://www.kourbis.com/Guitars/electric/Bacchus/universe%20series/bls%20models/blsmodels.html?index.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κατοχος μιας bacchus universe strat (η πιο φθηνη σειρα, made in china) μπορω να πω οτι ειναι αξιοπρεπεστατη για τα λεφτα της.

Τα δε ακριβοτερα μοντελα, κατα τη γνωμη μου παντα, αξιζουν ιδιαιτερης προσοχης  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κατοχος μιας bacchus universe strat (η πιο φθηνη σειρα, made in china) μπορω να πω οτι ειναι αξιοπρεπεστατη για τα λεφτα της.

Τα δε ακριβοτερα μοντελα, κατα τη γνωμη μου παντα, αξιζουν ιδιαιτερης προσοχης  ;)

 

thanx man! ;) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου