Προς το περιεχόμενο

Περιμενοντας το CZ...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας!

 

Ειμαι στο τελικο σταδιο αποκτησης του Casio CZ-101... Το εχω παραγγείλει ηδη και πληρωσει... Στο Track Info's των αμερικανικων ταχυδρομειων (USPS) δειχνει οτι απο τις 6 Οκτωβριου βρισκεται εδω... που δηλαδη;

 

Εγω μενω Θεσσαλονικη. Που πρεπει να απευθυνθω για να το παραλαβω; Να αναφερω οτι ακομα ειδοποιητηριο ΔΕΝ εχει ερθει στο σπιτι μου. Λογικα ειναι στο τελωνειο; απο εκει θα πρεπει να μου ερθει το χαρτι; ακομα και ετσι να ειναι, που ειναι αυτο το τελωνειο στη Θεσσαλονικη να περασω μια βολτα να ρωτησω αν εχει ερθει ενα μικρο κουτι που "κλαιει";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έρθει λογικά στα ΕΛΤΑ της γειτονιάς σου...

Πολλές φορές τα ειδοποιητήρια χάνονται, οπότε καλό είναι να πάρεις τηλ. να ρωτήσεις αν υπάρχει κάποιο δέμα στο όνομα σου.

Αν πάλι το έχουν παραλάβει οι ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ, βάλε το tracking number της USPS εδώ: http://www.elta-courier.gr/trackit/ για να μάθεις σε τί φάση βρίσκεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου