Προς το περιεχόμενο

Jazz Ride & Hi- Hat


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σαςε και από μένα παιδιά. Και εγώ είμαι ένα νέο μέλος. Χαιρετώ την ιδιαίτερη και αγαπητή παρέα. Θα ήθελα να ρωτήσω για την αγορά ενός jazz ride και ενός jazz hi-hat. Τον τελευταίο καιρό έχω παρασυρθεί από αυτή την τρομερά ενδιαφέρουσα μουσική τουλάχιστον για το δικό μας τομέα. Ειδικά από την Ελλάδα υπάρχει κάτι καλό? σε τιμές από 200 - 300- ευρώ. Αν γνωρίζετε και με ενημερώσετε θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως. Ευχαριστώ

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως η ποικιλια ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ οποτε πρεπει να ακουσεις και να αποφασισεις.

 

Λογω ...γειτνιασης τα Istanbul & τα Bosporus τα βρισκεις  γενικα στην Ελλαδα σε λογικες τιμες (αν και στη θεση σου θα εκανα ενα ταξιδακι στην Πολη για να τα παρω στις μισες απο εδω τιμες) και ειναι εκπληκτικα πιατινια (προσωπικα προτιμω τα δευτερα)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως η ποικιλια ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ οποτε πρεπει να ακουσεις και να αποφασισεις.

 

Λογω ...γειτνιασης τα Istanbul & τα Bosporus τα βρισκεις  γενικα στην Ελλαδα σε λογικες τιμες (αν και στη θεση σου θα εκανα ενα ταξιδακι στην Πολη για να τα παρω στις μισες απο εδω τιμες) και ειναι εκπληκτικα πιατινια (προσωπικα προτιμω τα δευτερα)

+1000000

Μην το σκέφτεσαι αγοράζεις με 200-250ευρώ και για sabian,zildjian και paiste θα ήθελες τουλάχιστον 350+.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου