Προς το περιεχόμενο

EBS Microbass 2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.ebs.bass.se/2007/microbass.htm

 

παιδια για πεστε μου αυτο το πεταλακι ειναι χρησιμο θα δω καμοια διαφορα στον markbass cmd121p μου και στο ashdown mag 410ct???????

 

θα μπορεσω να το χρησημοποιησω πραγματικα για να βελτιώσω τον ηχο αντι να παρω πεταλάκια εφε κτλ....

 

Για πεστε την γνωμη σας μιας και δεν ειμαι πολυ φαν των εφε.. Παντα επεζα καρφί στον ενισχυτή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που έχεις τον Markbass, ποιος ο λόγος να πάρεις το Microbass? Μια χαρά προενίσχυση και DI έχει ο Markbass, και πολύ καλό ήχο.

Τώρα αν θες κάτι που να χρησιμοποείς σε live κατευθείαν κονσόλα, ή σπίτι σου κατευθείαν στο pc να γράφεις, επειδή δε θες να μπλέξεις με ενισχυτές (κουβάλημα κλπ) το Microbass είναι πολύ καλό. Δεν θα έλεγα όμως ότι είναι εφφέ, μόνο και μόνο επειδή μπορείς να βάλεις λίγο distortion.

Γνώμη μου είναι, μείνε με το Markbass. Βέβαια, ένα Microbass μπορεί να σου φανεί χρήσιμο, αλλά ο Markbass είναι μόνο 13 κιλά και χωράει παντού.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου