Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα


tugito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήταν ένας Έλληνας, ένας Αλβανός και ένας skang...

 

ΚΥΛΙΕΜΑΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΥΛΙΕΜΑΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟΥΣ ΠΑΠΠΑΔΕΣ!!!!!ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ???

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟΥΣ ΠΑΠΠΑΔΕΣ!!!!!

ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΔΩΣΤΕ 10 ΚΑΡΜΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν ενας τυπος με κοκκαλινα γυαλια μυωπιας και περπατουσε στο δασος μιμουμενος ηχους απο τα οπλα του Halo. Σε μια φαση βλέπει εναν βατραχο να του λεει με ανθρωπινη φωνη.

- "Εϊ ψιτ φιλαρακο, να σε πω λιγο? Χρειαζομαι τη βοηθεια σου". Τον παιρνει λοιπον ο τυπος και τον βαζει στη τσεπη του. -"Πες μου" του λεει.

-"Να ρε φιλαρα, μη με περασεις για καμια αδερφη, απο αναγκη στο λεω, μηπως γινεται να με φιλησεις για να γίνω παλι γιος εφοπλιστη?". Ανοιγει λιγο ο τυπος την τσεπη, κοιταει τον βατραχο, χαμογελαει, κλεινει την τσεπη και συνεχιζει να περπαταει.

-"Ρε φιλε βοηθα με που σε λεω. Και γω θα σου παρω μια αμαξαρα πρωτη μουρη σε λεω". Ξανανοιγει την τσεπη ο τυπος χαμογελαει στο βατραχο για λιγο και συνεχιζει να περπαταει.

-"Ε τωρα μην είσαι περιεργος, ενα φιλακι σε ζητησα ρε με ανταλλαγμα αυτοκινητο σουπερ λουξ, τι αλλο θες? Να, θα σου πληρωσω και 10 γκομενες να παιζεις για ενα χρονο". Ξανα ο τυπος του χαμογελαει και συνεχιζει.

-"Πω ρε σε τι μαλακα επεσα, ποιο είναι το κολλημα σου ρε ανθρωπα να πουμε?"

 

Ανοιγει ο τυπος την τσεπη και απανταει "Κοιτα φιλε, ειμαι προγραμματιστης τριοδυαδικων δικτυων φωτονιακής αναπτυξης και χακερ στην καλυτερη ομαδα του κοσμου. Δεν εχω χρονο για γκομενες και μαλακιες αλλα ενας βατραχος που μιλαει είναι και γαμω ;D"

 

 

(προσπαθησα να το αποδωσω απο τα αγγλικα ;D))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια σταση λεωφορειου περιμενει μεσα στη βροχή μια καλογρια. Σταματαει ενα μουρατο αθλητικο αυτοκίνητο και απο το παραθυρο που κατεβαινει βλέπει μια ξανθια να της λεει

-"Ψιτ, εσυ εμπα μεσα θα πουντιασεις. Ελα να σε παω εγω". Μπαινει μεσα η καλογρια

-"Ευχαριστω εν Χριστω αδερφη, ο θεος να σας ανταποδωσει. Οτι θελετε να το εχετε. Να ειστε παντα λαμπερη και με τοσο ομορφα φορεματα"

-Α για το Λουι Βιτον λες? Μεταξυ μας.....Γιαννακατος ;)

-Ο εφοπλιστης? Μα αυτος ειναι παντρεμενος.

-Ε και τι μ'αυτο? Μου το πηρε μονο και μονο για να τον συνοδεψω σε ενα δειπνο

- Μαλιστα. Και τα παπουτσια ο Γιαννακατος?

- Α οχι αυτα είναι απο τον Παντελιαδη

- Τον γνωστο επιχειρηματία?

- Αμε, αν βρεις τα κουμπια στους αντρες τους κανεις οτι θες. Λιγο ναζι λιγη τανιά και κανα ψευτικο αχ ;)

- Μαλιστα. Ε βεβαια θα εχετε και σεις καλη δουλεια για να εχετε τετοιο αμαξι

- Α αυτο είναι Στεφογλου ;)

- Μη μου πειτε, ο γνωστος μεγαλοδικηγορος? Ολοκληρο αμαξι?

- Ε, δυο αεροπλανικα του κανα και τρελαθηκε ο ανθρωπος. Α να φτασαμε στο μοναστηρι.

 

Παει στο δωματιο της η καλογρια και μετα απο λίγο ακουει ενα τοκ τοκ τοκ στην πορτα.

 

-Ποιος είναι?

-Πατερ Ευτυχιος.

- Δε μας χεζεις ρε κι εσυ με τα λουκουμια σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συναντιουνται δυο φιλοι μουσικοι και λεει ο ενας:

-Εφτιαξα επιτελους συγκροτημα.

-Σοβαρα_ Αντε μπραβο. Ποιον εχετε κιθαριστα?

-Tον Σπαθα.

-Ελα ρε το Γιαννη?

-Aσε, δυστυχως τον αδελφο του, τον Κωστα

 

-Και μπασιστα ποιον εχετε?

-Toν Κιουρτσογλου

-Πω!!!!!!!!!Σοβαρα??Τον Γιωτη?

-Ασε ρε την πατησαμε, οχι τον αδελφο του τον Σπυρο. Εν τω μεταξυ δε σου ειπα εχουμε και σαξοφωνο.

-Ποιον?

-Toν Κατσαρο

-Το Γιωργο???

-Nαι

;D ;D ;D ;D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου