Προς το περιεχόμενο

Brown Note... Ο τονος ο που σας προκαλει εμετο, ζαλαδα και ανν&#9


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα Dreampanos, απ'τη στιγμή που ο EVH έφτιαξε το περίφημο brown sound και...τα σώβρακα όλων γίνανε καφέ μόλις το ακούσανε, δεν χωρά αμφιβολία  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κατα την δικια μου αποψη, ο Brown Tone ειναι αναλογως τον ανθρωπο...Εξαρταται απο την ιδιοσυγκρασια του καθενος και απο ερεθισματα που λαμβανει απο το περιβαλλον...Για μενα Brown Tone ειναι ο Χατζηγιαννης, για καποιον αλλον οι RHCP(hey Playloud :P) κοκ και επομενη η αναγουλα του καθενος. Επομενως ο Brown Tone ειναι κατα κυριον λογο μια δυναμικη ηχητικη μεταβλητη!

:-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι περασε ο τιτλος του topic απο λογοκρισια??? μολις παρατηρησα οτι απο τον τιτλο λειπει το "...ναγκη για αφοδευση"... δλδ πως μπορεις να το πεις αυτο χωρις να περασεις απο λογοκρισια?

mpoyrdes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι περασε ο τιτλος του topic απο λογοκρισια??? μολις παρατηρησα οτι απο τον τιτλο λειπει το "...ναγκη για αφοδευση"... δλδ πως μπορεις να το πεις αυτο χωρις να περασεις απο λογοκρισια?

 

Παιζει να ηταν απλα μεγαλος ο τιτλος η οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dreampano, μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις γιατί συνεχώς εδώ γύρω πάει το μυαλό σου στο κακό; Πρέπει κι εσύ να υποπτεύεσαι ότι στον τίτλο ενός θρεντ δεν χωράει ολόκληρο το "Πόλεμος & Ειρήνη" του Τολστόι...

 

ΥΓ. Με πρόλαβε ο Muddypete.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν έχει περάσει από λογoκρισία Dreampanos. Εξάλλου, δεν θα μπορούσαμε...... εκείνη την ώρα είχαμε ακούσει όλοι μαζί το brown tone και είχαμε στριμωχτεί έξω από την πόρτα της τουαλέτας του noiz και χτυπούσαμε την πόρτα στον Wow!  που ήταν ήδη μέσα λόγω του θέματος με τα MAC και τη θύρα firewire. :)

 

(αυτο που λέει ο μπλάντυς είναι)

 

Υ.Γ. Ναι, ο μάντυς το είπε πρώτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περιεργο ειναι οτι χωρουσε οταν δημιουργησα το τοπικ... εκτος αυτου θυμαμαι οτι φαινονταν ολοκληρος ο τιτλος αρχικα... μπορει ομως να κανω και λαθος... ειμαι τοσο περιεργος που μου ερχεται να ξανανοιξω ττο τοπικ...

mpoyrdes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

(αυτο που λέει ο μπλάντυς είναι)

 

Μαντυς, please 8) edit: τωρα σε πιασα για το μπλαντυς...Παω για υπνο καλυτερα...

 

Υ.Γ. Ναι, ο μάντυς το είπε πρώτος.

 

Thank you sir 8)

 

@Dreampanos, ενταξει, δεν εγινε και τιποτα... Το ανεφερες ποιος ηταν ο κανονικος, δεν αξιζει πιστευω να μπαινεις σε μπελαδες να το ξανανοιγεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πραγματα ειναι παρα πολυ απλα και εξηγουνται με μαθηματικα λυκειου

 

Ειναι γνωστο οτι οι χαμηλες συχνοτητες προκαλουν συστολη του εντερου. Ως αποτελεσμα της συσσωρευσης τεραστιας μαζας σε τοσο μικρο χωρο, το εντερο θα καταρρευσει κατω απο την ιδια του τη βαρυτητα. Ως αποτελεσμα...:  300px-Keplers_supernova.jpg

 

:'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου