Προς το περιεχόμενο

Brown Note... Ο τονος ο που σας προκαλει εμετο, ζαλαδα και ανν&#9


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα πραγματα ειναι παρα πολυ απλα και εξηγουνται με μαθηματικα λυκειου

 

Ειναι γνωστο οτι οι χαμηλες συχνοτητες προκαλουν συστολη του εντερου. Ως αποτελεσμα της συσσωρευσης τεραστιας μαζας σε τοσο μικρο χωρο, το εντερο θα καταρρευσει κατω απο την ιδια του τη βαρυτητα.

 

:'(

Ενας γνωστος μου που μενει Βελγιο μου ειχε πει οτι τωρα με το πειραμα, παραγονται brown note harmonics εξαιτιας του ιδιοσυντονισμου των θεμελιων της γιγαντιας αυτης κατασκευης και εχουν κυριολεκτικα πλουτισει οι βοθρατζηδες της περιοχης απο την πολυ αφοδευση των Βρυξελιωτων. 8 νεες εταιριες αποφραξεων την εβδομαδα ιδρυονται εκει και ακομα δεν εχουν βρει ουτε ενα Μποζονιο. Τεραστιες αυξησεις πωλησεων και στα πιγκαλ.

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νομιζω οτι μετα την κριση περι καρματος κλπ εχω δωσει μια καφε νοτα ευτυχιας σε αυτο το forum.... lol  ;D

 

To καφε τελικα ενωνει τον κοσμο!!

mpoyrdes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, δεν ισχυουν αυτα, ειχα δει λαιβ τους SUNN-O))) , και παρ'οτι ειχαν συντονισει ολα τα εσωτερικα μου οργανα και το κτιριο παραλιγο να πεσει στο κεφαλι μας, δεν επαθα τιποτα... τιποτα... τιποτα... δεν επαθα τιποτα... τιποτα... επαθα τιποτα... τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου