Προς το περιεχόμενο

Crate V33 212 Combo 33 Watt, Class A?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκεί που έψαχνα για ενισχυτή βρήκα αυτόν εδώ?

 

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Crate-V33-212-Combo-33-Watt-Class-A/art-GIT0013673-000 

 

Γνωρίζει κανείς κάτι για αυτόν τον ενισχυτή?

Ξέρω μονάχα οτι πρέπει να είναι Ρωσικο κατασκέυασμα....

Είναι καλός η μάπα το καρπούζι :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ti να σου πω...ρώσικος το θεωρώ απίθανο να είναι, όλοι οι ενισχυτές αυτής της κατηγοριας συνηθως είναι κινέζικοι-κορεατικοι κλπ.Τωρα η crate εμένα προσωπικά σαν εταιρεια δε μου είναι και πολύ συμπαθής, δε τους βρίσκω και σπουδαιους ενισχυτές.Υπάρχουν πολλές λύσεις σε αυτά τα λεφτά, πχ Blackstar HT5 με μια καμπινα (πχ epi valve junior), ή και σε κόμπο κανενα fender,  ή ένας epiphone blues special, που μάλλον είναι πιο ποιοτικες.

 

Αν τον έχει δοκιμάσει κάποιος ας πει καμια γνώμη, και αν θες πες μας για τι ακριβως τον θες τον ενισχυτή για να σου προτεινουμε και τιποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ο ενας απο τους 2-3 ενισχυτες απο την μεγαλη σκαμα της εταιρειας που την παλευουν  ;D

Ηχητικα ειναι ΟΚ, αλλα πρεπει να ακουσεις πιστευω για να αποφασισεις αν σου ταιριαζει.

Και δεν εχω ακουσει παρα πολλα αρνητικα για την αξιοπιστια του, αντιθετα με ολους τους υπολοιπους crate, δηλαδη παιζει 2 στα 3 κομματια να λειτουργουν  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μάλιστα...μόνο με αυτα που μου είπατε του ρίχνω άκυρο...Aν κ απο κάτι Video που είδα καλούτσικος ακούστικε...

Τον ενισχυτη τον θέλω για τις πρόβες κ το σπίτι !!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ενισχυτης ειναι ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΣ (made in Saint Lewis),παρα πολυ καλος για τα λεφτα του & εχει παρει πολυ καλες κριτικες.Τον χρησιμοποιει δε τωρα τελευταια και ο Billy F. Gibbons κιθαριστας gear guru  των ZZ.TOP.

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μπερδέψες τώρα ρε συ SuperFunk... ;D  xaxa!!!

O ένας μου λέει 2 στους 3 λειτουργούν....κ ο άλλος ότι έχει πάρει καλές κριτικές...

Στην περιπτωσή μου καμιά γνώμη η καμία πρόταση άλλη υπάρχει?

Ειπαμε τον θέλω για σπίτι κ για πρόβες....

                              ...........Ευχαριστώ.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Να αποφεύγεται η παραπλανητική ραδιο-αρβύλα παρακαλώ όταν δεν έχουμε προσωπική εμπειρία στα θέματα.

Η Crate όπως σε ενημέρωσε ο SF είναι αμερικάνικη εταιρεία που ονομάστηκε έτσι από τους πρώτους ενισχυτές της που ήταν κύβοι σαν crate... κιβώτιο.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου