Προς το περιεχόμενο

distortion σε μπασσο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι μωρε δικιο εχεις. Απλα τα εξηγησα πολυ μπακαλιστηκα για να μην μακρυγορω με το πως συμπεριφερεται ο ενισχυτης με το αναλογο πεταλι κλπ κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Αν δεν με απατα η μνημη μου το πρωτο ντραιβ σε μπασο εγινε τυχαια στο you got me going οταν σκιστηκε το ηχειο του μπασου..θα αγορασεις οτι σου κανει εσενα σοι στ αυτι..εχω δοκιμασει αρκετα drive kai distortion.αν θες να μιμιθεις τον ηχο του cliff burton muse και πολλων αλλων το russian big muff pi ειναι μονοδρομος ενα αμερικανικο bass big muff θα σου κανει δουλεια αλλα εγω προτιμω το ροσσικο...επισης ενα αλλο πεταλλι που τεριαζει γαντι σε μπασο ειναι το digitech bad monkey.ειναι κοπια του tube screamer και δεν πιστευα στ αυτια μου οταν το επαιζα.το συγκεκριμενο συνδιαζεται απιστευτα με το ehx qtron για funky ixous bootsy collins george clinton κλπ.τα 2 πεταλακια κοστιζουν γυρω στα 70 ευρω...το bad monky ειναι στα 45.αν θες κατι ποιο μαθητικο η ποιο ευμεταβλητο δες και το boss odbp3.εγω προσοπικα δεν το συμπαθω αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.ελπιζω να σε εχω βοιθισει..

 

 

 

I repeat my self when i'm under stress...

I repeat my self when i'm under stress...

I repeat my self when i'm under stress...

I repeat my self when i'm under stress...

I REPEAT!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου