Προς το περιεχόμενο

Γνωμη για το zoom g1x


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαι να παρω το zoom g1x αλλα θα ηθελα να ακουσω την γνωμη σας πρωτα. Ευχαριστω.

Περπάτισα παρα πολύ και τα φτερά μου τα εχω χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει ένας φίλος μου και είναι πολύ ικανοποιημένος. Παίζει άνετα Live και έχει καλούς ήχους ενώ δεν πετάς πολλά λ7.Αξίζει για μένα αν κ είμαι της άποψης ότι (υποθέτω ότι το θές για δούλειά) καλύτερα να παίρνεις από την αρχή κάποιο πολύ καλό κομμάτι κ όχι 2-3 φτηνά. Αν το θέλεις για την πλάκα σου κ για χαλαρά live τοτε go for it _!__!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα για ένα εξάμηνο περίπου. Τo αγόρασα σαν πρώτη μου πεταλιέρα και σε γενικές γραμμές ήμουν ικανοποιημένος. Tο έδωσα και προχώρησa σε αγορές κάποιων πεταλιών, διότι δε με βόλευε η λογική των presets και μόνο, που έχουν όλες οι φτηνές πεταλιέρες (δεν μπορείς να κάνεις on/off ένα εφέ). Από πλευράς ήχου πάντως ήταν μια χαρά -πάντα για τα λεφτά του- και αν το θες για να πειραματιστείς με τα διάφορα εφέ νομίζω ότι αξίζει τον κόπο. Τώρα για το αν θα πας ή όχι απευθείας σε ακριβότερη είναι άλλο θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου