Προς το περιεχόμενο

ZEN TONE


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παλικαρια,

λοιπον σημερα καθησα και ηχογραφησα λιγο και εμπνευστηκα απο το αποτελεσμα ωστε θελησα να το μοιραστω μαζι σας. Ο λογος ειναι ο εξης, τοσο καιρο εδω γινονται συζητησεις περι gear και ακριβου εξοπλισμου και οι αποψεις δυιστανται. Απλα σημερα κατεληξα στο συμπερασμα οτι, οτι πληρωνεις παιρνεις . χρονια τωρα ψαχνω για το ΖΕΝ ΤΟΝΕ. Μετα απο πολυ

πειραματισμο και αρκετα εξοδα :roll: το βρηκα , απλα χρειαστηκε πολυ ψαξιμο και υπομονη. Απλα ολα αυτα τα λεω γιατι κατα καιρους καποιοι αμφισβητουν τα boutique οργανα και μιλανε για κινεζους και ασιατες που φτιαχνουν κιθαρες και ενισχυτες για Supermarket. Τελος παντων , καλες και οι κινεζικες κιθαρες καλoi και οι εξωμιοτες ενισχυτων , αλλα αν θες κατι ξεχωριστο πρεπει να το πληρωσεις . Αυτα τα λιγα , sorry αν ειπα πολλα η αν το θεμα ειναι ασχετο απλα πορωθικα σημερα χεχεχε,

λοιπον αν θελετε να ακουσετε την ηχογραφηση εν λογω ακολουθηστε το Link και κατεβαστε το τελευταιο κοματι ( plexi )

http://www.ic-musicmedia.com/artist_pages/artistpage.php?id=38750

:wink: [/u]

[/b]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτέλους κοτσαδορε....

μας έχεις δημιουργήσει συμπλέγματα με το παίξιμο σου :D :D

yameth προτείνω να απαγορευτεί στο μέλος κοτσαδορος να στέλνει links με τα clipakia του διότι μας δημιουργεί κόμπλεξ κατωτερότητας.. :D :D

έλεος!!!!!!!!

(φανταστικό φίλε, είσαι απίστευτος)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα λογια ειναι περιττα κωστα...γαμω τα legata μου γαμω...em.icon.cool.png

καλα για τον ηχο δεν συζηταω...φαινομενικος...κωστα τελικα αυτη η κιθαρα παιζει γρηγορα& εεε;;(ξερει ο κωστας γιατι το λεω αυτο...em.icon.tongue.png)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Brilliant stuff! Όταν η τεχνική και το όργανο συμβαδίζουν, τότε αποκτάς το Zen.

Μπράβο!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος για ακόμα μια φορά ο kotsadoros!

Τελικά πρέπει να γουστάρεις πολύ αυτό το backing track του Gambale,ε;Νομίζω έχεις ανεβάσει κι άλλο κομμάτι με αυτό το backing track ή κανω λάθος;Πολύ καλός πάντως...και η suhr έχει αρκετά ιδιαίτερο ήχο τελικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες thanks για τα καλα σας λογια

το backing track δεν ειναι δικο μου ειναι απο ενα κλινικ του gambale σε ενα περιοδικο. Απλα ηταν προχειρο και το χρησιμοποιησα :D .

Πολυ συντομα θα εχω τη συγκριση suhr VS μιας fender strat anniversary tou 1996 η οποια γιa usa strat παιζει φοβερα.

Προσφατα αγορασα και ενα καινοuργιο toy, μια laney TT50 kefalh, θα ανεβασω ενα κλιπακι συντομα να ακουσω γνωμες. 8O

rock on

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου